Gorąco zapraszamy Was do udziału w pierwszym wakacyjnym Evencie ALAC.PL, gdzie przeniesiemy się na australijski legendarny tor Bathurst, na którym będziemy się ścigać niezwykłymi samochodami V8! Wyścig odbędzie się 25.07 w Niedzielę o godzinie 20:00 a poprzedzony będzie tygodniową sesją treningową / prekwalifikacyjną.

Wyścig i Zapisy

Trening/Preq: 19.07-24.07
Data: Wyścig 25.07 g. 20:00
Sesja: Practice 60 min / Qualify 30 minut / Race 90 minut
Zapisy:
od 06.07 do 23.07 lub wyczerpania miejsc (60 miejsc).

LINK DO ZAPISÓW

Ford, Nissan i Holden

Do Waszej dyspozycji oddajemy prawdziwe australijskie supersamochody klasy GT wyposażone w 5.0 litrowy silnik wolnossący V8 o mocy około 650 koni mechanicznych. Trzy modele do wyboru: Ford Mustang S550, Nissan Altima S33 i Holden Commodore ZB. Do tego oczywiście doskonałe oryginalne malowania stworze na wzór tych używanych w tej serii wyścigowej.

Mount Panorama Bathurst

Inspiracją dla naszego wyjątkowego eventu jest ikoniczny australijski wyścig Bathurst 1000 podczas, którego kierowcy muszą pokonać 1000km.

Pętla toru Mount Panorama ma długość 6213m, a charakterystyczne dla niej są znaczne przewyższenia, ślepe zakręty, wąska otoczona bandami trasa i wykorzystanie fragmentów dróg publicznych. Ściganie się na Buthurst przypomina jazdę rollcoasterem, z resztą by zakochać się w tym torze wystarczy zobaczyć poniższego hot-lapa:

W naszej zabawie będziemy wykorzystywać doskonały, cały czas rozwijany, darmowy mod autorstwa grupy V8scorsa.
Szczegóły oraz linki do plików na naszym discordzie.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

????????????????????
5 1 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx