Już w najbliższy poniedziałek startują prekwalifikacje do przedostatniej rundy pucharu Clio. Tym razem ścigać się będziemy na laserowo zeskanowanym włoskim torze Vallelunga w układzie Club. Śmiało można powiedzieć, że jest to na swój sposób domowy tor Kunos Simulazioni, czyli twórców gry Assetto Corsa, którzy jeden z garaży na tym właśnie torze zaadaptowali na swoje biuro.

Prekwalifikacje

W tej rundzie przygotowaliśmy dla Was w dwóch finałach A i B łącznie 48 miejsc, a znajdą się na nich Ci z kierowców, którzy od poniedziałku (08.03 g. 00:01) do środy 10.03 g. 23:00) uzyskają najlepsze czasy w prekwalifikacjach. Wyścigi finałowe odbędą się w czwartek (11.03) o godzinie 21:00 (finał B) i 22:00 (finał A). Przygotujcie się na prawdziwie włoski upał! 😉

Przypominamy, że liga Clio Euro-Cup jest ligą cały czas otwartą na nowych zawodników, wystarczy, że zgłosicie swoją chęć uczestnictwa na naszym kanale Discord – #zgłoszenia-clio i możecie wziąć udział w prekwalifikacjach.

Szczegóły całej ligi, wyniki wcześniejszych rund, klasyfikację generalną oraz pliki do pobrania (w tym pakiet obowiązkowych malowań) znajdziecie na stronie poświęconej lidze Renault Clio Euro-Cup.

Tor Vallelunga Club jest składową podstawowej wersji Assetto Corsa i nie ma konieczności pobierania plików dodatkowo.

Hasło do serwera prekwalifikacyjnego, adres serwera i link do aktualnej listy uzyskanych czasów będą podane w ogłoszeniu na naszym discord.

UWAGA! W prekwalifikacjach będzie stosowane wyłącznie uniwersalne malowanie ALAC.pl Wasze własne malowania dopiero w sesji wyścigowej.

?????????????
5 1 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx