Brexit, pandemia i pogoda sprawiła, że w naszej Lidze Clio Euro-Cup zostajemy na Wyspach, gdzie będziemy rywalizować na legendarnym torze Silverstone w układzie National. Ta nitka toru ma długość 2638m i jak dotychczas będzie to najszerszy tor na którym przyjdzie się ścigać kierowcom Clio RS.

Tradycyjnie już START PREKWALIFIKACJI planowany jest wraz z nadejściem Poniedziałku (08.02) o godzinie 0:01.

Wyspiarska Pogoda

Po dwóch rundach, gdzie simracerom towarzyszyła fantastyczna, słoneczna pogoda tym razem trafiliśmy na prawdziwie wyspiarską aurę. Wysokie zachmurzenie, niska temperatura i silny wiatr będą stanowić nie lada wyzwanie dla wszystkich kierowców.

Prekwalifikacje – wydłużona godzina zakończenia

W tej rundzie do finałów zakwalifikuje się 48 zawodników z pośród tych, którzy od poniedziałku (08.02 g. 00:01) do środy (10.02 g. 23:00) uzyskają najlepsze czasy w prekwalifikacjach. Wyścigi finałowe odbędą się w czwartek (11.02) o godzinie 21:00 (finał B) i 22:00 (finał A). Zwracamy uwagę, że tym razem sesja prekwalifikacyjna zakończy się dopiero o godzinie 23:00.

Przypominamy, że liga Clio Euro-Cup jest ligą cały czas otwartą na nowych zawodników, wystarczy, że zgłosicie swoją chęć uczestnictwa na naszym kanale Discord – #zgłoszenia-clio i możecie wziąć udział w prekwalifikacjach.

Szczegóły całej ligi, wyniki wcześniejszych rund, klasyfikację generalną oraz pliki do pobrania (w tym pakiet obowiązkowych malowań) znajdziecie na stronie poświęconej lidze Renault Clio Euro-Cup, tor SILVERSTONE NATIONAL jest w PODSTAWOWEJ WERSJI Assetto Corsa i nie ma konieczności pobierania dodatkowych plików.

Hasło do serwera prekwalifikacyjnego, adres serwera i link do aktualnej listy uzyskanych czasów będą podane w ogłoszeniu na naszym discord.

UWAGA! W prekwalifikacjach będzie stosowane wyłącznie uniwersalne malowanie ALAC.pl Wasze własne malowania dopiero w sesji wyścigowej.

???????????????

0 0 głosy
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx