Już w najbliższy poniedziałek (22.03) rozpoczniemy prekwalifikacje do ostatniej rundy pucharu Clio. Finałowa runda zostanie rozegrana na naszej ojczystej ziemi, rywalizować bowiem będziemy na cyfrowej wersji toru Silesia Ring. Ścigać będziemy się na Pętli Wschodniej, która jest skrócona do 2636 m. Ten układ toru, pozbawiony jest najdłuższej prostej.

Prekwalifikacje

W tej rundzie przygotowaliśmy dla Was w dwóch finałach A i B łącznie 50 miejsc, a znajdą się na nich Ci z kierowców, którzy od poniedziałku (22.03 g. 00:01) do środy 24.03 g. 23:00) uzyskają najlepsze czasy w prekwalifikacjach. Wyścigi finałowe odbędą się w czwartek (25.03) o godzinie 21:00 (finał B) i 22:00 (finał A).

Przypominamy, że liga Clio Euro-Cup jest ligą cały czas otwartą na nowych zawodników, wystarczy, że zgłosicie swoją chęć uczestnictwa na naszym kanale Discord – #zgłoszenia-clio i możecie wziąć udział w prekwalifikacjach.

Szczegóły całej ligi, wyniki wcześniejszych rund, klasyfikację generalną oraz pliki do pobrania (w tym pakiet obowiązkowych malowań) znajdziecie na stronie poświęconej lidze Renault Clio Euro-Cup.

Tor Silesia Ring można pobrać TUTAJ, dostępny jest również na naszym kanale discord w dziale #clio, tam także znajdziecie hasło do serwera prekwalifikacyjnego.

UWAGA! W prekwalifikacjach będzie stosowane wyłącznie uniwersalne malowanie ALAC.pl Wasze własne malowania dopiero w sesji wyścigowej.

?????????????
0 0 głosy
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx