W naszym pucharze Clio przenosimy się do Niemiec na leżący niedaleko Magdeburga tor wyścigowy Oschersleben. To jeden z pięciu stałych torów w Niemczech, często wykorzystywany w lokalnych mistrzostwach różnych serii. W lidzie Clio-Euro-Cup będziemy się ścigać na nitce CLUB o długości 2435m, co sprawi, że z pewnością znów będzie nas czekała zacięta walka bok w bok.

Prekwalifikacje

W tej rundzie przygotowaliśmy dla Was w dwóch finałach A i B łącznie aż 60 miejsc, a znajdą się na nich Ci z kierowców, którzy od poniedziałku (22.02 g. 00:01) do środy (24.02 g. 23:00) uzyskają najlepsze czasy w prekwalifikacjach. Wyścigi finałowe odbędą się w czwartek (25.02) o godzinie 21:00 (finał B) i 22:00 (finał A).

Przypominamy, że liga Clio Euro-Cup jest ligą cały czas otwartą na nowych zawodników, wystarczy, że zgłosicie swoją chęć uczestnictwa na naszym kanale Discord – #zgłoszenia-clio i możecie wziąć udział w prekwalifikacjach.

Szczegóły całej ligi, wyniki wcześniejszych rund, klasyfikację generalną oraz pliki do pobrania (w tym pakiet obowiązkowych malowań) znajdziecie na stronie poświęconej lidze Renault Clio Euro-Cup.

Tor Oschersleben możecie pobrać TUTAJ

Hasło do serwera prekwalifikacyjnego, adres serwera i link do aktualnej listy uzyskanych czasów będą podane w ogłoszeniu na naszym discord.

UWAGA! W prekwalifikacjach będzie stosowane wyłącznie uniwersalne malowanie ALAC.pl Wasze własne malowania dopiero w sesji wyścigowej.

???????????????
0 0 głosy
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx