Zakończyliśmy prekwalifikacje do czwartej rundy naszego pucharu Clio. Uczestnicy zostali podzieleni na dwa finały zgodnie z uzyskanymi w prekwalifikacjach czasami: Finał A (20) zawodników i Finał B (21) zawodników.

Tor Oschersleben wymaga prędkości, precyzji i dobrej techniki. Kto tym razem sięgnie po zwycięstwo?

Poniżej Harmonogram jutrzejszej Sesji:

Sesja Wyścigowa – Czwartek 25.02.2021

Finał B
21:00 – Trening (15 min)
21:15 – Kwalifikacje (10 min)
21:25 – Wyścig (20 min)

Finał A
22:00 – Trening (15 min)
22:15 – Kwalifikacje (10 min)
22:25 – Wyścig (20 min)

Poniżej prezentujemy wyniki prekwalifikacji z toru Oschersleben z podziałem na Finały A i B

POZKIEROWCANAJLEPSZESTARTAFINAŁ
1speCter01:11.739+00.000A
2Bartlomiej Galecki01:11.788+00.049A
3Tomek Kulig01:11.851+00.112A
4Qenq01:11.995+00.256A
5Tomasz Fedor01:12.097+00.358A
6Przemocny01:12.140+00.401A
7patrX01:12.143+00.404A
8Biizon01:12.230+00.491A
9Krzysiek01:12.299+00.560A
10Piotr01:12.308+00.569A
11Patryk Modrzejewski01:12.319+00.580A
12Marcin G.01:12.337+00.598A
13Kiziol 2301:12.347+00.608A
14dmk01:12.425+00.686A
15Sergej Oliskievich01:12.545+00.806A
16Michał Gałecki01:12.547+00.808A
17Adrian Janiec01:12.548+00.809A
18Kwinto9301:12.640+00.901A
19Jacek Dzieciol01:12.788+01.049A
20Kefir95PL01:12.817+01.078A
21rzezniol01:12.899+01.160B
22Piotr Sokolowski01:12.967+01.228B
23Kubas01:12.987+01.248B
24Mariusz Glanc01:13.089+01.350B
25MadRace01:13.324+01.585B
26Simko01:13.330+01.591B
27Gandalf01:13.446+01.707B
28TomaszQ01:13.499+01.760B
29darO301:13.655+01.916B
30lubek11101:14.104+02.365B
31lewandos01:14.442+02.703B
32superlister101:14.459+02.720B
33andrzejole01:14.944+03.205B
34takainspiracja01:15.000+03.261B
35Michal Szeliga01:15.069+03.330B
36skrzyp3k01:15.189+03.450B
37Michal Slominski01:15.220+03.481B
38eSeba01:16.351+04.612B
39Lucyfer01:16.540+04.801B
40Michał Giletycz01:18.329+06.590B
41Tomeczek01:23.258+11.519B
0 0 głosy
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx