Prezentujemy ostateczne wyniki wyścigów finału Sezonu I Renault Cup z toru Barcelona oraz Klasyfikacje Generalną.

Raport Sędziowski ze zgłoszonych incydentów dostępny jest na Discordzie.

Wyścig 1

Poz.KierowcaFinałOkr.StrataKaraBest LapBLPkt
1G.MA120:00,00001:41,448262
2Jacek KowalewskiA120:02,95401:41,45256
3Lukasz WarchalA120:09,99901:41,68853
4Bartek CA120:28,38301:42,58450
5QenqA120:36,05401:43,08048
6Zagman92A120:37,77901:43,36046
7Pawel BilinskiA120:39,07601:43,36144
8Tomasz Januszkiewicz (Bizon)A120:46,92501:43,23642
9srcmoczuA120:49,74901:43,77940
10Krzysiek JuszczakA120:52,26401:43,57239
11SimkoA121:08,88801:44,80738
12Pawel NowelA1201:09,46730s01:43,48937
13andrzejoleA11+1 okr.01:44,24536
14anubinA11+1 okr.01:45,41135
15karzmir4A11+1 okr.01:43,09634
16RzezniolA2+10 okr.01:54,1590
17Konrad CzarnotaA0DNC-0
18BorsA0DNC-0
19Kacper74A0DNC-0
20GacekA0DNC-0

Wyścig 2

Poz.KierowcaFinałOkr.StrataKaraBest LapBLPkt
1Lukasz WarchalA120:00,00001:41,230262
2Bartek CA120:18,68401:42,73456
3Tomasz Januszkiewicz (Bizon)A120:20,03001:43,02953
4Jacek KowalewskiA120:20,33701:41,77450
5Zagman92A120:24,71001:43,07448
6srcmoczuA120:28,81101:43,47546
7karzmir4A120:30,09401:43,23144
8Pawel NowelA120:34,37001:43,03042
9Pawel BilinskiA120:37,67601:43,22740
10SimkoA121:05,76001:45,46939
11QenqA121:10,17001:43,24938
12anubinA121:16,48101:44,92737
13andrzejoleA121:30,44701:44,52436
14Krzysiek JuszczakA0DNC-0
15G.MA0DNC-0
16Konrad CzarnotaA0DNC-0
17BorsA0DNC-0
18RzezniolA0DNC-0
19Kacper74A0DNC-0
20GacekA0DNC-0

Klasyfikacja Generalna Sezonu

Poz.KierowcaSuma 8/8Suma 7/8Liczba przejechanych rundR1/R2R3/R4R5/R6R7/R8R9/R10R11/R12R13/R14R15/R16
ValenciaImolaNogaroRedBull RingHungaroringMagny-Cours MonzaBarcelona
1Lukasz Warchal8477688997912011811096110115
2G.M82576381041131051061151249662
3Jacek Kowalewski67467471109310990053113106
4Tomek Kulig6476477112106968295100560
5Pawel Bilinski61961970509610199969384
6Konrad Czarnota5895897779486998848970
7Bartek C5405406750928988090106
8Qenq5045047587356777678086
9Zagman924794797494871074737094
10PaweL Nowel472472600968071697779
11dbieniak4724725997209810010300
12Reaver446446673637356958600
13karzmir44384387410727057625878
14eSeba4134137534857653371860
15Kamil Stencel40540557684699086000
16Rzezniol3973977502958726067610
17Kubas38538557879677100900
18karmelek3553557295952616033610
19PioneerPL341341661692803485640
20andrzejole3373377265249264963072
21anubin337337605651560277572
22Krzysiek Juszczak2892894965600009839
23Tomasz Januszkiewicz (Bizon)2752754380000707295
24Gacek25525551405752716100
25Maciej Jarzabek2542544406477730000
26TomaszQ2162164350055067590
27srcmoczu204204300054640086
28Mikolaj Muszynski19119129497000000
29Michal Szeliga185185355610690000
30rdkx0182182354000061670
31Bors177177366560055000
32radek072017617620968000000
32Pernando Alfonso1761764200056307000
34Lukasz Nowak15115128269000000
35Simko15015020000007377
36BemBen133133348430004200
37T. Bilenkowicki123123336027060000
38BeefierBook45211711720055062000
39Bartlomiej Galecki11311323407900000
40Richardson35810410410104000000
41Kacper7410310320000031720
42Janusz Rozek858520062230000
43Wojciech Trzcinski848426420000000
43darud384841000084000
45Jacek Dzieciol66661660000000
46Michal Grzesinski38381380000000
47Kreox36361360000000
48AnatoliUKR35351350000000
49Gerszold34341340000000
50Marcin Kosiedowski30301300000000
51Adrian27271000027000
52Alex_NM23231023000000
53lewandos21211210000000
54Nico Kolsingen00000000000
5 1 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx