Uczestnicy Ligi Mazda Series wracają do Stanów Zjednoczonych na domowy tor Mazda Raceway Laguna Seca, gdzie rozegrana zostanie ostatnia runda naszej serii wyścigowej.

Prekwalifikacje

START PREQ – Piątek (18.06 g. 09:00)
KONIEC PREQ – Środa (23.06 g. 23:00)

Zachęcamy Wszystkich uczestników ligi nie tylko do kręcenia hot-lapów ale również do zapoznania się z torem i różnymi liniami jazdy, które z pewnością przydadzą się Wam podczas wyścigu.

Maksymalną ilość miejsc startowych na tym torze to 24, dlatego też w tej rundzie przygotowaliśmy dla Was aż 72 miejsca na trzech serwerach (A/B/C), a znajdą się na nich Ci z kierowców, którzy od piątku do środy uzyskają najlepsze czasy w prekwalifikacjach. Wyścigi finałowe odbędą się w czwartek (24.06) o godzinie 21:00 (finał C i B) i 22:00 (finał A).

Przypominamy, że liga Mazda Series jest ligą cały czas otwartą na nowych zawodników, wystarczy, że zgłosicie swoją chęć uczestnictwa na naszym kanale discord i możecie wziąć udział w prekwalifikacjach.

Szczegóły całej ligi, wyniki wcześniejszych rund, klasyfikację generalną oraz pliki do pobrania (w tym pakiet obowiązkowych malowań) znajdziecie na stronie poświęconej lidze Mazda Series.

Obowiązkowy PAKIET MALOWAŃ do naszej Ligi
Tor Laguna Seca jest standardowym torem z podstawowej wersji Assetto Corsa.
Linki i nazwy serwerów również znajdziecie na naszym ligowym discordzie.

UWAGA! W prekwalifikacjach będzie stosowane wyłącznie uniwersalne malowanie ALAC.pl Wasze własne malowania dopiero w sesji wyścigowej.

????????????????????
0 0 głosy
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx