Zawodnicy z naszej ligi Mazda Series przenoszą się do Japonii na tor Tsukuba Circuit, gdzie zostanie rozegrana czwarta runda wyścigowa. Rywalizacja odbywać będzie się na nitce o pełnej długości, wynoszącej 2045 metrów.

Prekwalifikacje

By dać uczestnikom naszej ligi jak najwięcej czasu na zapoznanie się z torem w warunkach wyścigowych postanowiliśmy rozpocząć prekwalifikacje już w najbliższy piątek, a od poniedziałku będziemy organizować o godzinie 21:00 krótkie wyścigi testowe.

START PREQ – Piątek (04.06 g. 10:30)
KONIEC PREQ – Środa (09.06 g. 23:00)

Zachęcamy Wszystkich uczestnikow ligi nie tylko do kręcenia hot-lapów ale również do zapoznania się z torem i różnymi liniami jazdy, które z pewnością przydadzą się Wam podczas wyścigu.

Maksymalną ilość miejsc startowych na tym torze to 22, dlatego też w tej rundzie przygotowaliśmy dla Was 66 miejsc na trzech serwerach (A/B/C), a znajdą się na nich Ci z kierowców, którzy od piątku do środy uzyskają najlepsze czasy w prekwalifikacjach. Wyścigi finałowe odbędą się w czwartek (10.06) o godzinie 21:00 (finał C i B) i 22:00 (finał A).

Przypominamy, że liga Mazda Series jest ligą cały czas otwartą na nowych zawodników, wystarczy, że zgłosicie swoją chęć uczestnictwa na naszym kanale discord i możecie wziąć udział w prekwalifikacjach.

Szczegóły całej ligi, wyniki wcześniejszych rund, klasyfikację generalną oraz pliki do pobrania (w tym pakiet obowiązkowych malowań) znajdziecie na stronie poświęconej lidze Mazda Series.

Obowiązkowy PAKIET MALOWAŃ do naszej Ligi
Tor TSUKUBA CIRCUIT dostępny jest na naszym kanale discord w dziale #pobieralnia-mazda.
Linki i nazwy serwerów również znajdziecie na naszym ligowym discordzie.

UWAGA! W prekwalifikacjach będzie stosowane wyłącznie uniwersalne malowanie ALAC.pl Wasze własne malowania dopiero w sesji wyścigowej.

????????????????????
0 0 głosy
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx