Uczestnicy naszej ligi Mazda Series, wprost z Japonii przenoszą się na amerykański tor Summit Point Raceway, gdzie ścigać się będą na nitce o pełnej długości wynoszącej 2 mile (3.2km). Summit Point Raceway powstał w 1969 roku, a na tor składa się 10 zakrętów i prosta o długości 2980 stóp, czyli około 880m. Prognozy pogody dla hrabstwa Jefferson przepowiadają upalną wiosnę.

Prekwalifikacje

Maksymalna ilość miejsc na tym torze wynosi 20, dlatego też w tej rundzie przygotowaliśmy dla Was 60 miejsc na trzech serwerach (A/B/C), a znajdą się na nich Ci z kierowców, którzy od poniedziałku (10.05 g. 00:01) do środy (12.05 g. 23:00) uzyskają najlepsze czasy w prekwalifikacjach. Wyścigi finałowe odbędą się w czwartek (13.05) o godzinie 21:00 (finał C i B) i 22:00 (finał A).

Przypominamy, że liga Mazda Series jest ligą cały czas otwartą na nowych zawodników, wystarczy, że zgłosicie swoją chęć uczestnictwa na naszym kanale discord i możecie wziąć udział w prekwalifikacjach.

Szczegóły całej ligi, wyniki wcześniejszych rund, klasyfikację generalną oraz pliki do pobrania (w tym pakiet obowiązkowych malowań) znajdziecie na stronie poświęconej lidze Mazda Series.

Obowiązkowy PAKIET MALOWAŃ do naszej Ligi
Tor Summit Point Raceway dostępny jest na naszym kanale discord w dziale #pobieralnia-mazda.
Linki i nazwy serwerów również znajdziecie na naszym ligowym discordzie.

UWAGA! W prekwalifikacjach będzie stosowane wyłącznie uniwersalne malowanie ALAC.pl Wasze własne malowania dopiero w sesji wyścigowej.

Prezentacja Toru

???????????????
0 0 głosy
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx