Poniżej prezentujemy wyniki RUNDY #6 naszej serii wyścigowej Open Wheel, która została rozegrana na torze w Poznań oraz wyniki całej ligi!

Runda #6 Poznań

PozycjaKierowcaFinałOkr.CzasStrataBestKaraJokerPunkty
1dbieniakA6401:13:1500:00.00001:06.062100
2BilazaurusA6401:13:1700:01.47801:05.89290
3Krzysiek JuszczakA6401:13:3100:15.30501:05.293170
4Bartek CA6401:13:3700:22.07901:06.67280
5kluchaA6401:13:5600:40.98001:05.91576
6T. BilenkowickiA6401:14:0100:45.21601:06.47272
7Mr. AgroA6301:13:51 +1 laps01:07.073136
8ReaverA6101:13:31 +3 laps01:07.43664
9SebRA6101:13:54 +3 laps01:07.026120
10rzezniolA6101:14:10 +3 laps01:07.946112
11Piotr NaschA3847:29.704 +26 laps(DNF)01:07.3370
12karzmir4A3137:39.637 +33 laps (DNF)01:08.6720
13darud3A2328:44.611 +41 laps (DNF)01:06.6200
14Bull-etA101:21.966 +63 laps (DNF)01:21.9870

Mistrz Serii Open Wheel

Najlepszym zawodnikiem serii Open Wheel został Klucha, który zgromadził 589 punktów, wyprzedzając Bilazaurusa (526) i Dbieniaka (488). Poniżej pełna klasyfikacja generalna.

Gratulujemy Zwycięzcy, a wszystkim kierowcom dziękujemy za udział w rywalizacji!

Klasyfikacja Generalna

Poz.KierowcaSumaR1R2R3R4R5R6
1klucha5898590681809076
2Bilazaurus5266854851448590
3dbieniak48852561800100100
4Mr. Agro4606452728056136
5Grzegorz Marszalek4161526410010000
6Bull-et36101207685800
7Bartek C354415301087280
8T. Bilenkowicki317234201206072
9Piotr29850136565600
10Reaver27429359605064
11Lukasz Nowak2630051136760
12Krzysiek Juszczak242720000170
13karzmir422031384951510
14Radek Lusnia21925395053520
15Piotr Nasch2173851646400
16Zunix211518080000
17Piotr Szymura2062405401280
18Gandalf1954446052530
19rzezniol1813237000112
20Pawel Ulfik180600120000
21Warluk17590850000
22slawusdominus169435007600
23darud3160450470680
24sebR160400000120
25Michal Wojciechowski15680760000
26Anubin147474852000
27radek072012048720000
28Tomasz Ubycha11211200000
29nietoperz110263405000
30Marcin Gierszner10810800000
31weeny10010000000
32hamalprg10001000000
33WojRcH10004753000
34Kosma7728490000
35Tomeczek7636400000
36Leon Kukla7534410000
37Pbr540000540
38Milosz Kurszewski535300000
39Franek Sadlecki494900000
40tymek1609464600000
41MarcinH393900000
42MaupiRyj373700000
43lancher360360000
44eSeba353500000
45Kacper#74333300000
46Jose Pablo303000000
47Mikolaj Nowakowski272700000
0 0 głosy
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx