Poniżej prezentujemy wyniki RUNDY #5 naszej serii wyścigowej Open Wheel, która została rozegrana na torze w Fuji.

Runda #5 Fuji

Poz.KierowcaOkrązeniaCzasStrataNajlepsze OkrążenieJokerPunkty
1dbieniak4559:48.74300:00.00001:18.074100
2klucha4559:59.11700:10.37401:18.04490
3Bilazaurus451970-01-01 01:00:1200:23.74901:17.71085
4Bull-et451970-01-01 01:00:2300:34.24001:18.39680
5Lukasz Nowak451970-01-01 01:00:3200:43.72201:18.55676
6Bartek C451970-01-01 01:00:5401:05.39101:18.59972
7darud3451970-01-01 01:00:5801:09.20801:18.61768
8Piotr Szymura441970-01-01 01:00:17 +1 laps01:18.879128
9T. Bilenkowicki441970-01-01 01:00:40 +1 laps01:20.59060
10Mr. Agro441970-01-01 01:00:41 +1 laps01:19.47156
11Pbr441970-01-01 01:00:51 +1 laps01:19.35254
12Gandalf4359:57.931 +2 laps01:20.69253
13Radek Lusnia431970-01-01 01:00:47 +2 laps01:19.86552
14karzmir4431970-01-01 01:00:48 +2 laps01:21.37751
15Reaver421970-01-01 01:00:19 +3 laps01:20.44650
16rzezniol3043:02.897 +15 laps (DSQ) (DNF)01:20.4490
17Kamil Adamik405:45.775 +41 laps (DSQ) (DNF)01:19.3300
18G.Marszalek102:40.817 +44 laps (DSQ) (DNF)02:40.8360

Klasyfikacja Generalna

Poz.KierowcaSumaR1R2R3R4R5R6
1klucha5898590681809076
2Bilazaurus5266854851448590
3dbieniak48852561800100100
4Mr. Agro4606452728056136
5Grzegorz Marszalek4161526410010000
6Bull-et36101207685800
7Bartek C354415301087280
8T. Bilenkowicki317234201206072
9Piotr29850136565600
10Reaver27429359605064
11Lukasz Nowak2630051136760
12Krzysiek Juszczak242720000170
13karzmir422031384951510
14Radek Lusnia21925395053520
15Piotr Nasch2173851646400
16Zunix211518080000
17Piotr Szymura2062405401280
18Gandalf1954446052530
19rzezniol1813237000112
20Pawel Ulfik180600120000
21Warluk17590850000
22slawusdominus169435007600
23darud3160450470680
24sebR160400000120
25Michal Wojciechowski15680760000
26Anubin147474852000
27radek072012048720000
28Tomasz Ubycha11211200000
29nietoperz110263405000
30Marcin Gierszner10810800000
31weeny10010000000
32hamalprg10001000000
33WojRcH10004753000
34Kosma7728490000
35Tomeczek7636400000
36Leon Kukla7534410000
37Pbr540000540
38Milosz Kurszewski535300000
39Franek Sadlecki494900000
40tymek1609464600000
41MarcinH393900000
42MaupiRyj373700000
43lancher360360000
44eSeba353500000
45Kacper#74333300000
46Jose Pablo303000000
47Mikolaj Nowakowski272700000
0 0 głosy
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx