Poniżej prezentujemy wyniki RUNDY #3 naszej serii wyścigowej Open Wheel, która została rozegrana na torze w Singapurze.

Raport kar za incydenty wyścigowe dostępny jest na naszym ligowym DISCORD.

Runda #3 Singapur

PozycjaKierowcaFinałP.FinałOkr.CzasStrataBestKaraJokerPunkty
1G.MarszalekA14001:12:1200:00.00001:45.584100
2dbieniakA24001:12:1700:04.99901:45.453180
3BilazaurusA34001:12:3500:22.64701:46.79785
4ZunixA44001:12:3500:23.33701:46.08080
5Bull-etA54001:12:3900:27.18901:45.93376
6Mr. AgroA64001:12:4500:32.87401:46.56872
7kluchaA74001:12:4500:32.90901:46.37068
8Piotr NaschA84001:13:4701:35.20501:46.96864
9Pawel UlfikA94001:13:5601:43.52501:44.752+20s120
10PiotrA103901:13:00 +1 laps01:46.30156
11Piotr SzymuraA113901:13:07 +1 laps01:47.33854
12WojRcHA123901:13:22 +1 laps01:48.15053
13AnubinA133901:13:46 +1 laps01:49.57652
14Lukasz NowakA143901:14:01 +1 laps01:46.623+15s51
15Radek LusniaA153801:12:27 +2 laps01:47.34850
16karzmir4A163701:12:55 +3 laps01:50.93749
17ReaverA173601:12:58 +4 laps01:49.80496
18darud3A183056:48.057 +10 laps (DNF)01:47.29047
19radek0720A192749:42.526 +13 laps (DNF)01:47.0330
20Milosz KurszewskiA202342:24.912 +17 laps (DNF)01:46.6890
21rzezniolA211529:59.815 +25 laps (DNF)01:50.1500
22K0smaA22816:21.744 +32 laps (DNF)01:52.1650
23MaupiRyjA23715:20.322 +33 laps (DNF)01:49.697+45s0
24Bartek CA24309:05.932 +37 laps (DNF)01:49.6190
25PbrA25203:54.058 +38 laps (DNF)01:51.4110
26slawusdominusA263301:13:02 +7 laps (DSQ)01:46.528DSQ0
27TomeczekA27102:10.290 +39 laps (DNF)-DSQ0

Klasyfikacja Generalna

Poz.KierowcaSumaR1R2R3R4R5R6
1klucha5898590681809076
2Bilazaurus5266854851448590
3dbieniak48852561800100100
4Mr. Agro4606452728056136
5Grzegorz Marszalek4161526410010000
6Bull-et36101207685800
7Bartek C354415301087280
8T. Bilenkowicki317234201206072
9Piotr29850136565600
10Reaver27429359605064
11Lukasz Nowak2630051136760
12Krzysiek Juszczak242720000170
13karzmir422031384951510
14Radek Lusnia21925395053520
15Piotr Nasch2173851646400
16Zunix211518080000
17Piotr Szymura2062405401280
18Gandalf1954446052530
19rzezniol1813237000112
20Pawel Ulfik180600120000
21Warluk17590850000
22slawusdominus169435007600
23darud3160450470680
24sebR160400000120
25Michal Wojciechowski15680760000
26Anubin147474852000
27radek072012048720000
28Tomasz Ubycha11211200000
29nietoperz110263405000
30Marcin Gierszner10810800000
31weeny10010000000
32hamalprg10001000000
33WojRcH10004753000
34Kosma7728490000
35Tomeczek7636400000
36Leon Kukla7534410000
37Pbr540000540
38Milosz Kurszewski535300000
39Franek Sadlecki494900000
40tymek1609464600000
41MarcinH393900000
42MaupiRyj373700000
43lancher360360000
44eSeba353500000
45Kacper#74333300000
46Jose Pablo303000000
47Mikolaj Nowakowski272700000
0 0 głosy
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx