Poniżej prezentujemy wyniki RUNDY #4 naszej serii wyścigowej Multi World Series, która została rozegrana na torze Kyalami, oraz wyniki Klasyfikacji Generalnej po rozegraniu wszystkich, czterech rund wyścigowych.

Raport kar za incydenty wyścigowe dostępny jest na naszym ligowym DISCORD.

Runda #4 Kyalami

Poz.KierowcaTeamLogoKlasaPoz. KlasaCzasOkr.KaraBestRaceQBLPkt
1Bull-etLMP1  01:30:31.9636001:27.3850503255
2kluchaLMP2+18.35506001:28.04104545
3dbieniakBB RacingLMP3+23.4016001:27.73404242
4darud3LMP4+32.9446001:27.41304040
5BilazaurusBB RacingLMP5+01:03.9596001:27.97103838
6Lukasz NowakLMP6+01:14.1046001:27.93203636
7Bartłomiej GałeckiBG Racing TeamLMP7+2 laps5801:29.00203434
8WarlukF&L RTGTE1+7 laps5301:41.46705050
9BenzynaNaniby RacingGTE2+7 laps5301:40.779045247
10Krzysiek JuszczakF&L RTGTE3+8 laps5201:41.59904242
11Tomek KuligNaniby RacingGTE4+8 laps5201:41.020040343
12Bartek CGTE5+9 laps5101:43.82403838
13anubinZNPGTE6+10 laps5001:44.70803636
14JadamekLMPDNF+51 laps901:30.114000

Mistrzowie Multi World Series

W kategorii LMP walka o tytuł Mistrza rozstrzygnęła się o przysłowiowy włos. Mistrz kategorii Klucha wyprzedził drugiego kierowcę Bull-et’a zaledwie o 1 pkt! Na trzecim stopniu podium uplasował się Bilazaurus.

W Klasie GTE tytuł Mistrza zdobył Benzyna wyprzedzając Krzyśka Juszczaka i Tomka Kuliga.

Gratulujemy i dziękujemy Wszystkim za udział w zabawie!

Klasyfikacja Generalna – LMP

Poz.KierowcaTotalR1R2R3R4
1klucha18742505045
2Bull-et18638484555
3Bilazaurus15634444038
4dbieniak1385304342
5Bartłomiej Gałecki1124038034
6darud31123636040
7Jadamek1063040360
8Lukasz Nowak1020323436
9Avirator58283000
10Zunix4747000
11Kubas4200420
12T. Bilenkowicki3403400
13Gandalf3232000
14Draxxio2802800
15TOMECZEK5022626000

Klasyfikacja Generalna – GTE

Poz.TotalR1R2R3R4
1Benzyna18853503847
2Krzysiek Juszczak17242434542
3Tomek Kulig16336424243
4Warluk1520475550
5anubin14236383236
6Bartek C12925363038
7Richardson35879450340
8Radek Lusnia58300280
9Marcin Gierszner4040000
10Tomasz Ubycha4000400
11Janusz Rozek3838000
12Milosz Kurszewski3600360
13Emil Kuliński3403400
14Michal Szeliga3232000
15slawusdominus2828000
16nietoperz2626000
17Dominik Jędrzyński2600260
18Dominik Łada2500250

Klasyfikacja Drużynowa

PozTeamPktR1R2R3R4Klasa
1Naniby Racing34689928085GTE
2F&L RT329429010097GTE
3BB Racing29687448382LMP
4ZNP18074383236GTE
5BG Racing Team1538503434LMP
6Papaj Motors8700870GTE
7Brum Brum Racing Team86285800LMP
8ALAC Admins7272000GTE
9Moge wszystko2626000LMP
0 0 głosy
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx