Poniżej prezentujemy wyniki RUNDY #1 naszej serii wyścigowej Multi World Series, która została rozegrana na torze Daytona

Raport kar za incydenty wyścigowe dostępny jest na naszym ligowym DISCORD.

Runda #1 Daytona

Poz.KierowcaTeamLogoKlasaPoz. KlasaCzasOkr.KaraBestPktQBLRazem
1dbieniakBB RacingLMP2101:30:02.3805601:33.17650353
2ZunixLMP2201:30:14.2315601:33.01145247
3kluchaLMP2301:30:30.5635601:33.4114242
4Bartłomiej GałeckiBG Racing TeamLMP2401:30:38.3635601:33.3014040
5Bull-etLMP2501:31:01.0605601:33.1683838
6darud3LMP2601:31:05.7985601:33.7393636
7BilazaurusBB RacingLMP2701:31:08.0205601:33.3633434
8GandalfLMP2801:30:29.6595501:34.7703232
9JadamekLMP2901:30:39.4035501:34.3633030
10AviratorBrum Brum Racing TeamLMP21001:30:59.3275420s01:34.9992828
11TOMECZEK502Moge wszystkoLMP21101:31:18.5255160s01:35.7192626
12BenzynaNaniby RacingGTE101:30:28.0505001:45.38150353
13Richardson358BG Racing TeamGTE201:30:31.1274901:46.4434545
14Krzysiek JuszczakF&L RTGTE301:30:43.6424901:45.2524242
15Marcin GiersznerALAC AdminsGTE401:30:59.7024901:46.5694040
16Janusz RozekZespół Naturalnej PrędkościGTE501:31:12.0254901:47.5983838
17anubinZespół Naturalnej PrędkościGTE601:31:41.4474901:47.1343636
18Tomek KuligNaniby RacingGTE701:31:49.61149150s01:44.94034236
19Michal SzeligaALAC AdminsGTE801:30:27.5864801:48.2993232
20Radek LusniaGTE901:30:40.6994801:49.0903030
21slawusdominusGTE1001:31:01.9854801:48.4292828
22nietoperzGTE1101:30:20.2544501:51.4442626
23Bartek CGTE1201:31:26.52244150s01:47.9152525
DNFMateusz SklorzMatthewSimracingLMP2DNF00:36:24.6662201:34.09500
DNFWarlukF&L RTGTEDNF00:36:38.5061901:45.71200
DNFG.MGTEDNF00:18:49.3941001:48.80500

Klasyfikacja Generalna – LMP

Poz.KierowcaTotalR1R2R3R4
1klucha18742505045
2Bull-et18638484555
3Bilazaurus15634444038
4dbieniak1385304342
5Bartłomiej Gałecki1124038034
6darud31123636040
7Jadamek1063040360
8Lukasz Nowak1020323436
9Avirator58283000
10Zunix4747000
11Kubas4200420
12T. Bilenkowicki3403400
13Gandalf3232000
14Draxxio2802800
15TOMECZEK5022626000

Klasyfikacja Generalna – GTE

Poz.TotalR1R2R3R4
1Benzyna18853503847
2Krzysiek Juszczak17242434542
3Tomek Kulig16336424243
4Warluk1520475550
5anubin14236383236
6Bartek C12925363038
7Richardson35879450340
8Radek Lusnia58300280
9Marcin Gierszner4040000
10Tomasz Ubycha4000400
11Janusz Rozek3838000
12Milosz Kurszewski3600360
13Emil Kuliński3403400
14Michal Szeliga3232000
15slawusdominus2828000
16nietoperz2626000
17Dominik Jędrzyński2600260
18Dominik Łada2500250

Klasyfikacja Drużynowa

PozTeamPktR1R2R3R4Klasa
1Naniby Racing34689928085GTE
2F&L RT329429010097GTE
3BB Racing29687448382LMP
4ZNP18074383236GTE
5BG Racing Team1538503434LMP
6Papaj Motors8700870GTE
7Brum Brum Racing Team86285800LMP
8ALAC Admins7272000GTE
9Moge wszystko2626000LMP
0 0 głosy
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx