W finałowej rundzie wyścigów w serii Mazda Euro-Cup rozegranej na torze Brands Hatch udział wzięło 30 zawodników, rozegrany został jeden FINAŁ A. W wyniku zgłoszonych incydentów sędziowie postanowili nałożyć na zawodników ostrzeżenia, kary czasowe i punktowe, które opublikowane zostały w poniższym raporcie.

RAPORT SĘDZIOWSKI

Poniżej wyniki ostatniej rundy

LEGENDA:
Q – 5/3/1 pkt. za miejsce w sesji kwalifikacyjnej
N – najszybsze okrążenie w wyścigu z obu serwerów – 3 pkt.
W – wygrana w Finałach A/B – 3 pkt.

Finał A

Poz.KierowcaCzasKaraStrataNajlepszePkt.QWNRAZEM
1Marcin Gawel26:35.796-01:38.742100533111
2dbieniak26:40.79200:04.99601:38.96290393
3Tomek Fedor26:49.09200:13.29601:39.58085186
4Richardson35826:51.80900:16.01301:39.5288080
5Jacek Dzieciol26:59.61400:23.81801:39.4527676
6Michal Galecki27:05.37000:29.57401:40.0727272
7B.Galecki27:11.35900:35.56301:39.5436868
8Piotr Dubiel27:18.16500:42.36901:39.5686464
9Szymon Spiewak27:25.46700:49.67101:41.0066060
10tymek160927:25.71700:49.92101:40.3085656
11Artur Korotko27:26.30300:50.50701:40.3325454
12Bilazaurus27:29.18100:53.38501:40.1325353
13RAY27:30.45000:54.65401:40.3485252
14Gandalf27:36.73501:00.93901:40.6565151
15rdk8727:39.55801:03.76201:40.6595050
16Marcin Manka27:42.85201:07.05601:41.2874949
17Bartosz Majewski27:46.900+20s01:11.10401:40.3964848
18Bull-et27:47.68001:11.88401:40.0404747
19Biizon27:58.37901:22.58301:41.7714646
20DRK7727:58.916
+25s01:18.120
01:40.487
4545
21Kosiek28:05.326+20s01:29.53001:41.4544444
22lewandos28:05.89601:30.10001:42.5864343
23PiotrNasch28:06.07301:30.27701:42.1084242
24rzezniol28:09.18801:33.39201:41.5274141
25Bobos28:15.332+20s01:39.53601:42.3064040
26KebabMan28:26.08601:50.29001:42.5913939
27Michal Szeliga26:50.419 +1 laps01:42.8133838
28andrzejole27:09.168+20s +1 laps01:42.4533737
29Raymond27:50.917 +1 laps01:44.6183636
30Jadamek10:33.699DNF +10 laps01:41.71700

Klasyfikacja Generalna

Tym sposobem wyłoniliśmy Mistrza Serii Mazda Euro Cup, którym został Marcin Gaweł – tryumfujący aż w pięciu wyścigach.
Zgodnie z regulaminem do klasyfikacji generalnej zaliczone zostało 5 najwyżej punktowanych rund każdego kierowcy.

Pełna Klasyfikacja Generalna

Poz.KierowcaR1R2R3R4R5R65 RUND RAZEM
1Marcin Gaweł10667109109111111546613
2dbieniak09395919193463463
3Richardson3589510886906880459527
4Tomek Fedor80806472086382382
5Jacek Dzieciol537672648876376429
6Piotr Dubiel856880476464361408
7RAY68076497652321321
8B.Galecki645651765668320371
9Bilazaurus608653535253305357
10Szymon Spiewak524352506060274317
11Michal Galecki54046525072274274
12Bull-et545156565347270317
13tymek16090068548056258258
14Gandalf394550605151257296
15Artur Korotko475152513354255288
16Marcin Gierszner5053068720243243
17Jadamek41444051410217217
18Michal Szeliga43045414438211211
19rzezniol513744363641209245
20lewandos383539385043208243
21radek0720072548000206206
22Kosiek04234394244201201
23PiotrNasch32033434342193193
24KebabMan33042373639187187
25Bartosz Majewski37360323448187187
26Kwinto9334413830420185185
27Marcin Manka313332333149178209
28andrzejole36403103237176176
29Biizon4837045046176176
30karzmir44239444500170170
31rdk870313604950166166
32DRK77000485445147147
33Raymond0035353736143143
34Qenq80049000129129
35mactor72520000124124
36superlister1403804200120120
37NZL56060000116116
38Bobos003703840115115
39Nico Kolsingen49600000109109
40TomaszQ030031400101101
41Siwardson46540000100100
42Piotr Sokolowski470480009595
43eSeba032034006666
44Mateusz Prokopik35000003535

Gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy wszystkim za udział!

5 1 głosuj
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx
()
x