Prezentujemy oficjalne (zaległe) wyniki siódmej rundy Sezonu I LMPRunda #7 z toru Meksyk.

Runda 7

Poz.KierowcaZespółOkr.StrataBest LapKaraBLRazem
1Pawel BilinskiBB Racing43-01:25,08760
2Lukasz Nowak4300:00,27401:25,10256
3Jacek Kowalewski4300:36,64801:24,693255
4Bartek C4301:02,76201:25,62710s50
5dbieniakBB Racing4301:10,39401:25,68220s48
6Bartollo42+1 okr.01:26,18746
7Kamil Stencel42+1 okr.01:24,82815s44
8Adam Olszak (Pbr)42+1 okr.01:26,08815s42
9karzmir441+2 okr.01:28,21640
10Tomeczek50241+2 okr.01:29,51410s39
11Kacper740DNC-0
12Krzysiek JuszczakF&L RT0DNC-0

Klasyfikacja Generalna

PozKierowcaTOTAL 8/8TOTAL 7/8Liczba przejechanych rundR1R2R3R4R5R6R7R8
FujiAlbert ParkBahrainKyalamiSPABarcelonaMeksykKanada
1Jacek Kowalewski45239985656566056605553
2Lukasz Nowak3753757536050505056560
3Pawel Bilinski39135483750464844506056
4Adam Olszak (Pbr)33329683944373839464248
5dbieniak294294642004648484862
6karzmir431328283136384038444046
7Krzysiek Juszczak27427456206255534200
8Bartek C272272640424842005050
9Kamil Stencel24224254837530600440
10Bartollo238238632374039004644
11Reaver22122150384444425300
12Mateusz Sklorz142142333530560000
13Kamil Chlebus125125344394200000
14darud3120120334460040000
15Konrad Czarnota949424600048000
16Tomeczek502818120000003942
17Rzezniol797920000374200
17Bull-et757523540000000
19Krzysztof Zaluga757523603900000
20Bartlomiej Galecki50501500000000
21radek072048481048000000
22Artur Strozewski38381380000000
23SebR36361003600000

Klasyfikacja Drużynowa

PozZespołyR1R2R3R4R5R6R7R8Suma 8/8
FujiAlbert ParkBahrainKyalamiSpaBarcelonaMeksykMontreal
1BB Racing795046949298108118639
2F&L RT6206255534200274
3Bullet Racing Team354000000075
4MK Team Racing360390000075
5Your Way Racing38000000038
6B-Brothers Racing Team000000000
7MonsterEnergy White Tigers Racing000000000
5 1 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx