Prezentujemy oficjalne wyniki szóstej rundy Sezonu I LMPRunda #6 z toru Barcelona.

Runda 6

Poz.KierowcaZespółOkr.StrataBest LapKaraBLRazem
1Jacek Kowalewski42-01:26,53160
2Lukasz Nowak4200:03,84601:27,24256
3Reaver4200:27,07401:27,52853
4Pawel BilinskiBB Racing4201:01,22301:28,25450
5dbieniakBB Racing4201:11,32401:27,52748
6Adam Olszak (Pbr)4201:22,41301:27,85146
7karzmir441+1 okr.01:29,45644
8Rzezniol40+2 okr.01:31,39442
9Krzysiek JuszczakF&L RT39+3 okr.01:26,434242
10Kacper#740DNC-0

Klasyfikacja Generalna

PozKierowcaTOTAL 8/8TOTAL 7/8Liczba przejechanych rundR1R2R3R4R5R6R7R8
FujiAlbert ParkBahrainKyalamiSPABarcelonaMeksykKanada
1Jacek Kowalewski45239985656566056605553
2Lukasz Nowak3753757536050505056560
3Pawel Bilinski39135483750464844506056
4Adam Olszak (Pbr)33329683944373839464248
5dbieniak294294642004648484862
6karzmir431328283136384038444046
7Krzysiek Juszczak27427456206255534200
8Bartek C272272640424842005050
9Kamil Stencel24224254837530600440
10Bartollo238238632374039004644
11Reaver22122150384444425300
12Mateusz Sklorz142142333530560000
13Kamil Chlebus125125344394200000
14darud3120120334460040000
15Konrad Czarnota949424600048000
16Tomeczek502818120000003942
17Rzezniol797920000374200
17Bull-et757523540000000
19Krzysztof Zaluga757523603900000
20Bartlomiej Galecki50501500000000
21radek072048481048000000
22Artur Strozewski38381380000000
23SebR36361003600000

Klasyfikacja Drużynowa

PozZespołyR1R2R3R4R5R6R7R8Suma 8/8
FujiAlbert ParkBahrainKyalamiSpaBarcelonaMeksykMontreal
1BB Racing795046949298108118639
2F&L RT6206255534200274
3Bullet Racing Team354000000075
4MK Team Racing360390000075
5Your Way Racing38000000038
6B-Brothers Racing Team000000000
7MonsterEnergy White Tigers Racing000000000
5 1 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx