Z wielką przyjemnością prezentujemy poniżej wyniki Całej Ligii DTM, w której zawodnicy rywalizowali w trzech rundach Sprint oraz ośmiu rundach głównych.

Zacięta walka trwała do ostatniej rundy a zwycięzcę od zawodnika, który zajął drugie miejsce dzieli zaledwie 10 pkt.

Mistrzem całej serii został Lukasz Warluk Warchał, na podium stanęli także Benzyna i Adrian Janiec.

GRATULUJEMY!

Klasyfikacja Generalna

Poniżej pełna klasyfikacja kierowców z uwzględnieniem zasad regulaminu:
Do klasyfikacji końcowej zalicza się 7 NIEDZIELNYCH najwyżej punktowanych wyścigów każdego kierowcy w całym sezonie (najsłabszy wyścig będzie odrzucany*) oraz wszystkie punkty zdobyte w sobotnich SPRINTACH.

Poz.KierowcaPUNKTYS1S2S3R1R2R3R4R5R6R7R8
1Lukasz "Warluk" Warchał65201208044105900108108105
2Benzyna64240009359108105909093
3Adrian Janiec5600012907272090688076
4Konrad Czarnota5300047650855685767672
5Bull-et473000526060857672068
6BemBen4380007256516864546064
7DRK77428000564764537264720
8Kubas41700053766880806000
9Krzysiek Juszczak3770008551076080850
10darud337600804380494806880
11Bors344000373652606004950
12Kwinto335000305441435457056
13Pbr334000514250483852053
14rzezniol3310003229544550455649
15Tomek Kulig33012801085306408500
16PioneerPL32500000535456565452
17Pernando Alfonso317000234637514906447
18Kacper#7429500050490524746051
19radek07202820003905272685100
20rdkx02252200454235514800
21T. Bilenkowicki2110003603940420054
22Tomeczek5022040603837350043045
23Łukasz Nowak20200064000530085
24Reaver1850002524004147048
25SebR174000004004642046
26HellboyPL1700002830333804100
27monczysty16780054105000000
28Bartek C15800047000005160
29anubin152002313443420000
30MaupiRyj14700049450000530
31Wiktor Gogarowski1440000687600000
32TomaszQ142000262703900500
33Tomek Ubycha1400000850055000
34Marcin Markowski1320006864000000
35Bartollo12700033044500000
36Alex_NM12000000344145000
37MarcinH11200029384500000
38Artur Kowalczyk10740034313800000
39Bartlomiej Galecki1076064100540000
40karmelek10100002536040000
41lewandos9900035280360000
42skrzypek960000000044520
43Kamil Adamik94040009000000
44Janusz Rożek880004048000000
45Wojciech Trzcinski880040354900000
46Gacek870000004443000
47Subsonic830000000390044
48BeefierBook452820000334900000
49Piotr Kwasniowski80000080000000
50andrzejole660000260004000
51eSeba640002700370000
52Bartosz Gniado60000600000000
53SmaluS560002403200000
54Michal Grzesinski53000000005300
55Paweł Bilinski52000052000000
56Piotr Szymura44000000044000
57Jakub Kucharczyk36040032000000
58Michal Szeliga000000000000
59Dominik Bieniak000000000000
5 1 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx