Z wielką przyjemnością prezentujemy poniżej wyniki Całej Ligii Cayman GT4, w której zawodnicy rywalizowali w ośmiu rundach głównych, w ramach których rozegrano 16 wyścigów.

Mistrzem całej serii został Lukasz Warluk Warchał, na podium stanęli także Paweł Biliński i Konrad Czarnota. Warto podkreślić, że to już drugi tytuł mistrzowski Łukasza w tym sezonie. Zwyciężył bowiem również w lidze DTM.

GRATULUJEMY!

Klasyfikacja Generalna

Poniżej pełna klasyfikacja kierowców z uwzględnieniem zasad regulaminu:
Do klasyfikacji końcowej zalicza się 7 najwyżej punktowanych rund wyścigowych każdego kierowcy w całym sezonie (najsłabsza runda wyścigowa będzie odrzucana*).

Poz.KierowcaPUNKTYR1R2R3R4R5R6R7R8
1Lukasz "Warluk" Warchal1241166172186161192136163201
2Paweł Biliński1040152132101144132165129186
3Konrad Czarnota10151369914413616388179158
4Grzegorz Marszalek9631580191180170921720
5Kacper Śmietana958107106124149154148144132
6Michal Grzesinski84611600156136144124170
7Lukasz Nowak8401325211411551163132132
8Jacek Dzieciol8191171141161131071281240
9Marcin Gawel814158117162889219700
10DRK77779107881051031141521100
11Scorpion703808672769556145149
12Qenq702108838510792106100104
13karzmir46939277748510912291117
14Michal Glanowski686014916713212511300
15Krzysiek Juszczak65916318152484801670
16rzezniol626078807974100106109
17eSeba618667969888410013252
18Reaver61276707006810799122
19Maciej Jarzabek54860635866669595103
20Tomek Kulig540167157013581000
21Piotr Szymura512698482908410300
22mactor4831011291440001090
23TomaszQ46765740726493099
24Bull-et4190105102102110000
25karmelek3750646674759600
26Piotr Dubiel36215310310600000
27andrzejole35929600646445097
28Kacper#74357098078919000
29Kubas3374909692100000
30Bartek C328860000098144
31Sebastian Parulski3274704915972000
32radek072031801041141000000
33Dominik Bieniak286001580128000
34Tomasz F.275017110400000
35anubin273787879380000
36Michal Szeliga24183008276000
37lewandos23781071850000
38Pernando Alfonso235720306271000
39Radek Luśnia22971718700000
40Marcin Kosiedowski20981636500000
41Janusz Rożek204102102000000
42Kamil Stencel20200000091111
43Patryk Kuwik19308401090000
44Gacek19265061660000
45BemBen17700317769000
46BeefierBook45217669317600000
47Wiktor Gogarowski1560156000000
48darud314410100043000
49Richardson3581400140000000
50kiziol2389008900000
51Kamil Krysik82000082000
52Alex_NM72000072000
53Marcin Markowski65650000000
54Subsonic63000063000
55Wojciech Trzcinski28280000000
56kuba474728028000000
5 1 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx