Postanowiliśmy na łamach naszej platformy simracingowej prezentować Wam interesujące MODy do Assetto Corsa. Nie zamierzamy jednak zarzucać Was mnóstwem pojawiających się w sieci słabej jakości modów, będącymi często zwykłymi przeróbkami zawartości innych gier w tym (SIC!) nawet gier na urządzenia mobilne. Wszystkie prezentowane przez nas modyfikacje do Assetto Corsa będą spełniać następujące kryteria:

  1. Pełna legalność (żadnych ripów z innych gier)
  2. Model 3D (zbudowany przez autorów lub wykorzystany za zgodą twórców)
  3. Fizyka – autorski model zachowania samochodu skonstruowany w oparciu o dokumentację pojazdu i najczęściej zbudowany we współpracy z kierowcami jeżdżącymi w rzeczywistości danym samochodem
  4. Procedury Kunos – konstrukcja modelu zgodna z budową zalecaną przez twórców AC – Kunos. Kilka poziomów detali dla samochodu w celu zachowania wydajności systemu, animacja i malowania zgodne z docelową wydajnością Assetto Corsa.

Od wszystkich ewentualnych odstępstw od w/w zasad będziemy informować już w opisach poszczególnych modów.
Kolejnym MODem, który chcemy Wam zaprezentować jest:

Ford Mustang Boss 302

Model 3D – Joshua Widder
Fizyka – własna, Joshua Widder
Tekstury – Alberto Daniel Russo, A3DR
Detale 2 Poziomy (217 870 polygonów max, 58 975 polygonów min)
Wydajność ŚREDNIA
Link: https://www.racedepartment.com/downloads/1970s-performance-mustangs.19574/

Dzisiaj prezentujemy samochód z cyklu Muscle Car, prawdziwy klasyk z 1970 roku czyli Ford Mustang Boss 302. To sportowa wersja cywilnego mustanga z 5-litrowym silnikiem, wyposażona w dodatkowy przedni spoiler, szerokoprofilowe opony 60×16, i tylny stabilizator poprzeczny. Twórcy moda wyposażyli go w opony zgodne z tymi z lat 70-tych poprzedniego wieku, a także w hamulce używane wówczas w tym modelu Forda.

MOD jest całkowicie darmowy a został przygotowany przez współudziale kilku najlepszych modderów na scenie Assetto Corsa. W paczce znajdziecie aż sześć wersji Mustanga (302, 429, SE, Mach) różniące się rodzajem silnika (od 380 do 600 koni mechanicznych) a także elementami zawieszenia.

Mod został wykonany z niezwykła dbałością o szczegóły, a jazda nim dzięki miękkiemu zawieszeniu to prawdziwa frajda. Jeżeli macie ochotę na wejście w zakręt w bokiem i upalanie opon to nie możecie przegapić tej perełki.

Dobrej zabawy!

Multimedia

5 2 głosy
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx