W drugiej j rundzie F3 na torze w Turcji zwyciężył Gerszold . Na serwerze B wygrał radek0720

W wyniku złożonych skarg sędziowie nałożyli na niektórych zawodników kary.
Każdy uczestnik ligi ma obowiązek zapoznać się z raportem sędziowskim.

Raport sędziowski

Wyścig – Serwer A

Poz.KierowcaZespółOkrązeniaCzasStrataNajlepsze OkrążenieKaraPunkty
1Gerszold ART Grand Prix2847:48.87200:00.00001:40.478106
2monczysty Campos2847:57.05300:08.18101:40.80893
3dbieniak Charouz2848:11.07900:22.20701:42.01386
4Tomek Fedor HWA Racelab2848:13.00000:24.12801:41.20680
5elCanna Campos2848:18.79700:29.92501:41.30776
6Tomek Kulig Campos2848:28.30300:39.43101:41.56472
7Mateusz Szynk Jenzer2848:31.55900:42.68701:41.53168
8Piotr HWA Racelab2848:59.62901:10.75701:42.10264
9slawusdominus MP2849:00.12701:11.25501:41.96460
10Klucha Jenzer2849:05.39701:16.52501:41.97156
11Zunix HWA Racelab2849:10.27101:21.39901:41.72554
12Jacek Dzieciol Trident2849:14.47101:25.59901:42.03653
13Jadamek Carlin2849:17.60801:28.73601:42.67252
14luminaire Hitech2849:26.41801:37.54601:41.81251
15Bilazaurus Charouz2747:54.047 +1 laps01:42.70050
16Kaapeerowy Jenzer2748:17.030 +1 laps01:42.51449
17Gandalf HWA Racelab1526:23.813 +13 laps (DNF)01:42.7810
18Nico Kolsingen HWA Racelab814:57.988 +20 laps (DNF)01:42.8400

Wyścig – Serwer B

Poz.KierowcaZespółOkrązeniaCzasStrataNajlepsze OkrążenieKaraPunkty
1radek0720 HWA Racelab2848:35.88900:00.00001:42.46454
2qaspar Hitech2848:54.37200:18.48301:42.42447
3PiotrNasch HWA Racelab2849:03.21900:27.33001:42.59946
4Kubas Carlin2849:17.27000:41.38101:42.45146
5Michal Glanowski Prema2849:39.81501:03.92601:43.64844
6karzmir4 Charouz2850:00.80701:24.91801:43.58843
7Bull-et Hitech2850:07.55401:31.66501:43.03742
8Rrobek Campos2850:14.04001:38.15101:42.730+25 seconds 43
9Tomeczek Jenzer2850:14.41101:38.52201:44.12940
10Bors Charouz2850:17.88201:41.99301:44.40439
11rdkix0 Campos2850:19.61001:43.72101:43.87738
12Kosiek HWA Racelab2748:49.796 +1 laps01:44.10837
13rzezniol Prema2749:39.500 +1 laps01:45.34036
14jackpop Trident2750:18.305 +1 laps01:44.971+30 seconds 35
15SmaluS Hitech2649:45.393 +2 laps01:47.17834
16MaupiRyj ART Grand Prix714:04.437 +21 laps (DNF)01:43.7950
17lewandos HWA Racelab2749:26.228 +1 laps (DSQ)01:45.138Disqualified 0
18T.Bilenkowicki HWA Racelab2649:23.401 +2 laps (DSQ)01:44.705Disqualified 0
19andrzejole HWA Racelab2650:03.841 +2 laps (DSQ)01:45.673Disqualified 0
5 1 głosuj
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx
()
x