W drugiej próbnej rundzie F3 na torze we Włoszech zwyciężył Tomek Kulig. Na serwerze B wygrał dbieniak

W wyniku złożonych skarg sędziowie nałożyli na niektórych zawodników kary.
Każdy uczestnik ligi ma obowiązek zapoznać się z raportem sędziowskim.

Raport sędziowski

Kilku kierowców zostało zdyskwalifikowanych za nie wykorzystanie na co najmniej dwóch różnych mieszankach opon.

Kwalifikacje – Serwer A

Poz.KierowcaIlość okrążeńNajlepsze OkrążenieStrata
1Tomek Kulig1301:37.3930-
2Klucha1501:37.525000:00.1320
3elCanna701:37.641000:00.2480
4Gerszold901:37.817000:00.4240
5Zunix1201:37.837000:00.4440
6darud31301:37.895000:00.5020
7Piotr1201:37.990000:00.5970
8Adrian Janiec1101:38.206000:00.8130
9radek07201201:38.416000:01.0230
10qaspar1601:38.527000:01.1340
11Bull-et1301:38.630000:01.2370
12Janeka1201:38.636000:01.2430
13Richardson358901:38.878000:01.4850
14Nico Kolsingen901:38.960000:01.5670
15B.Galecki1201:39.524000:02.1310
16Gandalf901:39.629000:02.2360
17Bors1201:39.665000:02.2720
18Tomek Fedor0--

Wyścig – Serwer A

Poz.KierowcaZespółOkrązeniaCzasStrataNajlepsze OkrążenieKara
1Tomek Kulig Campos2338:36.33300:00.00001:37.729
2radek0720 HWA Racelab2338:44.69000:08.35701:38.707
3Klucha Jenzer2338:47.88300:11.55001:38.482
4qaspar Hitech2338:52.37500:16.04201:38.558
5Zunix HWA Racelab2338:53.41900:17.08601:38.462
6Gerszold ART Grand Prix2339:15.08300:38.75001:38.508
7Janeka Prema2339:18.56100:42.22801:39.197
8Bors Charouz2339:20.68700:44.35401:39.853
9Gandalf HWA Racelab2339:25.37400:49.04101:40.095
10Piotr HWA Racelab2339:33.27500:56.94201:38.807
11Bull-et Hitech2339:45.71201:09.37901:39.433
12elCanna Campos2135:39.886 +2 laps (DNF)01:37.772
13Adrian Janiec Campos915:54.827 +14 laps (NC) (DNF)01:40.267
14B.Galecki Carlin203:51.606 +21 laps (DSQ) (DNF)01:51.021
15Richardson358 ART Grand Prix2340:01.51201:25.179 (DSQ)01:39.703Disqualified
16Nico Kolsingen HWA Racelab2340:08.64501:32.312 (DSQ)01:39.598Disqualified

Kwalifikacje – Serwer B

Poz.KierowcaIlość okrążeńNajlepsze OkrążenieStrata
1dbieniak1501:38.3380-
2slawusdominus1301:38.621000:00.2830
3Jacek Dzięcioł1201:39.231000:00.8930
4Rrobek1201:39.482000:01.1440
5Bartollo901:39.493000:01.1550
6rdk871401:39.843000:01.5050
7Tomeczek1301:40.133000:01.7950
8karzmir41201:40.283000:01.9450
9rzezniol1201:40.338000:02.0000
10JacusOk1501:40.342000:02.0040
11PiotrNasch1401:40.356000:02.0180
12T.Bilenkowicki1601:40.679000:02.3410
13lewandos601:40.848000:02.5100
14Patryk Kuwik1201:41.304000:02.9660
15Mariusz Glanc1101:42.615000:04.2770
16M.Manka1201:42.711000:04.3730
17SmaluS1101:43.789000:05.4510
18Jadamek0--

Wyścig – Serwer B

Poz.KierowcaZespółOkrązeniaCzasStrataNajlepsze OkrążenieKara
1dbieniak Charouz2338:44.02000:00.00001:39.002
2Bartollo Hitech2339:16.39800:32.37801:39.588
3Rrobek Campos2339:28.90000:44.88001:39.512
4slawusdominus MP2339:34.78000:50.76001:39.821
5rdk87 Campos2339:49.08001:05.06001:41.135
6T.Bilenkowicki HWA Racelab2339:58.48101:14.46101:40.676
7Tomeczek Jenzer2340:01.46901:17.44901:41.371
8karzmir4 Charouz2340:07.87701:23.85701:40.824
9lewandos HWA Racelab2239:19.704 +1 laps01:41.907
10rzezniol Prema2239:25.663 +1 laps01:42.093
11M.Manka HWA Racelab2240:26.797 +1 laps01:42.362
12Jacek Dzięcioł Trident2137:12.790 +2 laps (DNF)01:40.191
13SmaluS Hitech816:55.893 +15 laps (DSQ) (DNF)01:45.565
14Patryk Kuwik Trident713:29.542 +16 laps (NC) (DNF)01:42.633
15Mariusz Glanc HWA Racelab101:56.465 +22 laps (DSQ) (DNF)01:56.489
16PiotrNasch HWA Racelab2340:06.78301:22.763 (DSQ)01:41.637Disqualified
17JacusOk ART Grand Prix2239:20.370 +1 laps (DSQ)01:41.266Disqualified
5 1 głosuj
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx
()
x