W finałowej rundzie drugiego sezonu serii F3 rozegranej na torze Laguna Seca zwycięstwo odniósł Zunix.

Poniżej wyniki ostatniej rundy

Kwalifikacje:

Poz.KierowcaIL.Okr.Naj.Okr.Strata
1R4JDO901:12.4370-
2M.Kurszewski1501:13.168000:00.7310
3Zunix701:13.241000:00.8040
4Bull-et1301:13.492000:01.0550
5slawusdominus1601:13.700000:01.2630
6rrobek1501:13.803000:01.3660
7SpinkaS881601:13.852000:01.4150
8Mr. Agro1101:13.939000:01.5020
9Tomeczek5021601:13.949000:01.5120
10Gandalf1301:14.186000:01.7490
11MarcinH1301:14.273000:01.8360
12T. Bilenkowicki1901:14.399000:01.9620
13Andrzejole1301:15.008000:02.5710
14nietoperz1201:15.321000:02.8840
15Puszek601:16.655000:04.2180
16SmaluS1101:17.470000:05.0330

Wyścig:

Poz.KierowcaZespółOkrązeniaCzasStrataNajlepsze OkrążenieKaraPunkty
1Zunix Jenzer4455:13.04700:00.00001:13.344104
2R4JDO Prema4455:35.98900:22.94201:13.06294
3M.Kurszewski Jenzer4455:51.07200:38.02501:14.30287
4Bull-et Hitech4456:17.81701:04.77001:14.59180
5T. Bilenkowicki HWA Racelab4355:30.847 +1 laps01:15.18676
6Gandalf HWA Racelab4355:57.335 +1 laps01:15.45472
7slawusdominus MP4356:07.687 +1 laps01:14.37268
8Tomeczek502 Jenzer4356:18.299 +1 laps01:15.093+10 seconds 64
9Mr. Agro Hitech4255:19.289 +2 laps01:14.85060
10SpinkaS88 Prema4255:24.225 +2 laps01:15.03556
11MarcinH HWA Racelab4256:02.779 +2 laps01:14.21554
12Puszek Carlin4256:20.135 +2 laps01:16.19453
13nietoperz MP4155:42.523 +3 laps01:16.68152
14rrobek Campos4055:40.578 +4 laps01:14.843+15 seconds 51
15Andrzejole HWA Racelab3652:34.408 +8 laps (DNF)01:15.90950
16SmaluS Campos3556:03.427 +9 laps01:18.12149

Klasyfikacja Generalna

Poz.KierowcaZespółSumaR1R2R3R4R5R6R7R8
1R4JDO Prema77592801071058410710694
2Zunix Jenzer63760868663867280104
3dbieniak Charouz628859280861039191
4Grzegorz Marszalek ART Grand Prix586651079291928752
5Mr. Agro Hitech5207252686476765260
6M.Kurszewski Jenzer459535664540608587
7T. Bilenkowicki HWA Racelab4514154535072525376
7Bull-et Hitech45154687249567280
9Tomeczek502 Jenzer364385304854515664
10Rrobek Campos3243460564707651
11SpinkaS88 Prema3024944485105456
12qaspar Hitech267477276720
13Gandalf HWA Racelab23139566472
14DRK77 HWA Racelab22754526853
15J. Dzieciol Trident22256506056
16andrzejole HWA Racelab2183345395150
17Janusz Rozek Campos19751504650
18BlueWolf Jenzer185364049060
19Marcin Manka Campos18241474153
20Puszek Carlin1696804853
21Bartollo Hitech162525654
22slawusdominus MP161444968
23MarcinH HWA Racelab158446054
24vol HWA Racelab1447668
24Adrian Janiec Campos1448064
24Michal Glanowski Hitech144080064
27grzesek123 ART Grand Prix140394853
28smalus Campos139405049
29rdkx0 Carlin138425244
30kiziol23 Prema1275176
31Jakub Mendlik ART Grand Prix1196851
32hamalprg Prema107107
33Palku Carlin884345
34Robert Stopinski Jenzer813942
35Kubas Carlin8080
36eSeba Jenzer773542
37Pako ART Grand Prix7676
38Piotr HWA Racelab6868
39MajkelMaj Prema640640
40nietoperz MP5252
41Kacper#74 Hitech50500
42luminaire Prema48480
43Janeka Prema4646
44Adrian (Skeme) Carlin4040
45Krzysztof Zaluga Hitech11
46Skrzyp3k MP00
46karmelek Charouz00
46Bors ART Grand Prix00

Klasyfikacja Zespołowa

Poz.ZespółSumaR1R2R3R4R5R6R7R8
1 Jenzer1569151195199165200183221255
2 Hitech1392178192216216132194124140
3 Prema1326250200155156148107160150
4 HWA Racelab125211398152178140177192202
5 Campos9461651651531345350126100
6 ART Grand Prix882209158140144928752
7 Charouz628859280861039191
8 Carlin515125971120804853
9 Trident22256506056
10 MP2134449120

Gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy wszystkim za udział!

5 1 głosuj
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx