W finałowej rundzie drugiego sezonu serii F3 rozegranej na torze SPA zwycięstwo odniósł monczysty. Mimo wygrania ostatniej rundy przegrał walkę o tytuł mistrza F3 o 4 punkty. Mistrzostwo F3 zdobył Gerszold, który w ostatniej rundzie zajął 3 miejsce. W wyniku zgłoszonych incydentów sędziowie postanowili nałożyć na zawodników ostrzeżenia, kary czasowe i punktowe, które opublikowane zostały w poniższym raporcie.

RAPORT SĘDZIOWSKI

Poniżej wyniki ostatniej rundy

Poz.KierowcaZespółOkrązeniaCzasStrataKaraPunkty
1monczysty Campos2245:57.74700:00.000107
2Klucha Jenzer2246:25.50000:27.75390
3Gerszold ART Grand Prix2246:26.25100:28.50485
4Tomek F. HWA Racelab2246:28.24000:30.49380
5dbieniak Charouz2246:39.25100:41.50478
6radek0720 HWA Racelab2246:44.64700:46.90072
7qaspar Hitech2246:59.58901:01.84268
8slawusdominus MP2247:06.94801:09.20164
9Jacek Dzieciol Trident2247:20.99001:23.24360
10Jadamek Carlin2247:31.74501:33.99856
11Tomek Kulig Campos2247:53.98501:56.23855
12rdkx0 Campos2247:57.26401:59.51753
13Zunix HWA Racelab2248:25.73702:27.990+20 seconds 52
14Kubas Carlin2146:00.177 +1 laps51
15PiotrNasch HWA Racelab2146:03.931 +1 laps50
16Bull-et Hitech2146:17.125 +1 laps49
17T.Bilenkowicki HWA Racelab2146:34.792 +1 laps48
18Mariusz Glanc HWA Racelab2146:43.712 +1 laps47
19rzezniol Prema2147:18.118 +1 laps46
20Rrobek Campos2148:34.291 +1 laps+50 seconds 45
21DRK77 HWA Racelab2046:47.224 +2 laps44
22Tomeczek Jenzer2046:53.044 +2 laps43
23jackpop Trident2047:25.719 +2 laps42
24Piotr HWA Racelab1947:36.935 +3 laps41
25andrzejole HWA Racelab1842:59.988 +4 laps (DNF)40
26Janeka Prema1430:35.028 +8 laps (NC) (DNF)0
27Michal Glanowski Prema103:21.510 +21 laps (DSQ) (DNF)0

Klasyfikacja Generalna

Poz.KierowcaZespółR1R2R3R4R5R6Suma 
1Gerszold ART Grand Prix105106938810585582
2monczysty Campos729310610694107578
3Tomasz F. HWA Racelab768076907280474
4Tomek Kulig Campos807286778655456
5Klucha Jenzer515656806490397
6radek0720 HWA Racelab725460546872380
7Zunix HWA Racelab645464646052358
8dbieniak Charouz908608078334
9Jacek Dzieciol Trident85530605660314
10elCanna Campos76806876300
11Jadamek Carlin445248444956294
12Slayer HWA Racelab06452725341282
13slawusdominus MP52600515464281
14qaspar Hitech4047485268255
15Bull-et Hitech54425353049251
16Rrobek Campos14350435145233
17Kubas Carlin604648051205
18Tomeczek Jenzer37404637043203
19PiotrNasch HWA Racelab0465404250193
20T.Bilenkowicki HWA Racelab430454548181
21karzmir4 Charouz42434441170
22andrzejole HWA Racelab360414340161
23rzezniol Prema4136038046161
24DRK77 HWA Racelab565444155
25Gandalf HWA Racelab4504952146
26Michal Glanowski Prema04451460142
27MaupiRyj ART Grand Prix00435045139
28rdkix0 Campos384753138
29Mariusz Glanc HWA Racelab4242047131
30Mateusz Szynk Jenzer5668124
31Kaapeerowy Jenzer49723124
32luminaire Hitech15168120
33jackpop Trident354042117
34Bartollo Hitech5447102
35Janeka Prema52490101
36Bors Charouz533992
37Bilazaurus Charouz395089
38Kosiek HWA Racelab0373976
39Jacek Kosowski ART Grand Prix4445
40lewandos HWA Racelab40040
41SmaluS Hitech3434
42Adrian Janiec Campos00
43Bartłomiej Gałecki Carlin00
44Nico Kolsingen HWA Racelab00

Klasyfikacja Zespołowa

Poz.ZespółR1R2R3R4R5R6Suma
1 Campos1532412722512562151388
2 HWA Racelab2121982002262002041240
3 Jenzer14417317411767133808
4 ART Grand Prix10510613613819485764
5 Hitech9514012115599117727
6 Charouz18517944418078607
7 Carlin10498489249107498
8 Trident8588010056102431
9 Prema938051874646403
10 MP52600515464281

Gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy wszystkim za udział!

5 1 głosuj
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx
()
x