W finałowej rundzie drugiego sezonu serii F1 rozegranej na torze SPA zwycięstwo odniósł Weeny. W wyniku zgłoszonych incydentów sędziowie postanowili nałożyć na zawodników ostrzeżenia, kary czasowe i punktowe, które opublikowane zostały w poniższym raporcie.

RAPORT SĘDZIOWSKI

Poniżej wyniki ostatniej rundy

Poz.KierowcaZespółOkrązeniaCzasStrataKaraPunkty
1Weenycker RedBull3256:31.79500:00.00026
2Kamil Adamik Mercedes AMG3256:49.29300:17.49818
3Tomasz Ubycha RedBull3257:25.25900:53.46415
4Lukasz Nowak Alpha Tauri3258:02.52001:30.72512
5WojRcH Alfa Romeo3156:55.721 +1 laps10
6Anubin Ferrari3157:07.182 +1 laps8
7Krzysiek McLaren3157:10.255 +1 laps+20 seconds 6
8sebR Williams3157:30.599 +1 laps4
9Pbr Alpine3157:32.080 +1 laps2
10Kacper#74 Alpine3157:38.874 +1 laps1
11tymek1609 Haas3158:03.395 +1 laps0
12Warluk McLaren1017:43.838 +22 laps (DNF)0
13Pawel Ulfik Alpha Tauri101:59.793 +31 laps (DNF)0

Klasyfikacja Generalna

Poz.KierowcaZespółR1R2R3R4R5R6Suma
1Weenycker RedBull25184192626118
2Pawel Ulfik Alpha Tauri1015262515091
3Kamil Adamik Mercedes AMG122515181888
4Warluk McLaren191118154067
5Tomasz Ubycha RedBull151201281562
6Anubin Ferrari86821833
7heramzytowy Aston Martin041061030
8WojRcH Alfa Romeo206801026
9Benzyna Ferrari101210023
10Lukasz Nowak Alpha Tauri8011221
11Marnin Alfa Romeo0201214
12Pbr Alpine61200211
13sebR Williams00106411
14tymek1609 Haas40042010
15Krzysiek McLaren00066
16Kacper#74 Alpine0011
17Piotr Sokolowski Haas000
18skrzyp3k Williams00000
19SpinkaS88 Mercedes AMG000000
20MarcinH Aston Martin0000

Klasyfikacja Zespołowa

Poz.ZespółR1R2R3R4R5R6Suma
1 RedBull40304313441180
2 Alpha Tauri102326261512112
3 Mercedes AMG1225150181888
4 McLaren191118154673
5 Ferrari9620121856
6 Alfa Romeo2268121040
7 Aston Martin041061030
8 Alpine61200312
9 Williams00106411
10 Haas40042010

Gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy wszystkim za udział!

5 1 głosuj
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx
()
x