Gdy w styczniu 2021 roku startowaliśmy z naszym projektem Amatorskiej Ligi Assetto Corsa nie do końca wiedzieliśmy czego oczekiwać. Nie mieliśmy pojęcia ile osób wciąż jeszcze ściga się w już przecież wiekowym symulatorze, nie wiedzieliśmy ilu z nich dołączy do naszych serii wyścigowych, nie byliśmy w stanie oszacować ile czasu i pracy będziemy zmuszeni włożyć w przygotowywanie serwerów, moderację discorda, moderację social-media, wpisy na tę stronę, prowadzenie tabel z wynikami, rozstrzyganie sporów i wiele innych mniejszych lub większych tematów do ogarnięcia. Liczyliśmy jednak, że wśród naszej społeczności znajdą się chętni, którzy pomogą nam pociągnąć ten projekt dalej.

I tak się właśnie stało!

Powstała świetna grupa sędziów, która rozstrzyga incydenty wyścigowe; do grona administratorów dołączyły osoby, które pomogły nam od strony organizacyjnej i technicznej; grupa testerów pozwala nam poprawnie ustawiać Balance of Performance i wyłapuje błędy na torach, mamy też specjalistę od materiałów na social-media oraz kilka osób tworzących świetne poradniki, które możecie przeczytać na tej stronie.

Dzięki temu udało nam się zgromadzić ponad 300 użytkowników, postawić 5 serwerów AC i jeden ACC, stworzyć 8 lig wyścigowych, rozegrać blisko 200 wyścigów i opublikować 217 wpisów na alac,pl, jednak dla nas największym sukcesem… jest stworzenie tak fantastycznej społeczności! To co widzimy na discordzie przerosło nasze marzenia!

To WY napędzacie nas do tworzenia tej platformy, to WY pomagacie nam ją kreować, to WY pomagacie sobie nawzajem każdego dnia być lepszym simracerem!

I właśnie za to WAM dziękujemy!

PS – Już jutro o godzinie 11:00 opublikujemy wpis o tym, co zaplanowaliśmy dla Was na 2022 rok!

5 4 głosy
Oceń artykuł
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
irekciejka
4 miesięcy temu

Gratulacje za stworzenie miejsca w którym mogą spotykać się i ścigać amatorzy simracingu 🙌 brawo.

Biizon
4 miesięcy temu

Brawo chłopaki za organizację i ogarnięcie tego wszystkiego, oby tak dalej. Podziękowania również dla współzawodników za walkę i emocje.

Krzysiek
4 miesięcy temu

Brawo. Ręce same składają się do oklasków.

rrobek
4 miesięcy temu

Fantastyczna liga , dzięki za włożoną pracę i organizację ligi, świetna zabawa.

4
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx
()
x