Prezentujemy oficjalne wyniki siódmej rundy Sezonu III DTMRunda #7 z toru Redbull Ring.

Raporty Sędziowskie ze zgłoszonych incydentów oraz z odwołań dostępne są na naszym kanale Discord.

Wyścig

Poz.Poz. w FinaleKierowcaFinałOkr.CzasStrataBestKaraWBLPktRAZEM
11Lukasz "Warluk" WarchalA3347:03.03100:00.00001:24.07653100108
22BenzynaA3347:13.90300:10.87201:24.275009090
33 Krzysiek Juszczak A3347:28.87800:25.84701:24.754008585
44Adrian JaniecA3347:38.10500:35.07401:24.871008080
55Konrad CzarnotaA3347:51.12400:48.09301:25.231007676
66DRK77A3347:55.16000:52.12901:25.059007272
77darud3A3348:02.62300:59.59201:24.858006868
88Pernando AlfonsoA3348:12.28401:09.25301:26.071006464
99BemBenA3348:13.04701:10.01601:25.635006060
1010RzezniolA3348:21.31501:18.28401:25.454+5s005656
1111PioneerPLA3247:06.333 +1 laps01:25.681005454
1212MaupiRyjA3247:42.466 +1 laps01:26.178005353
1313skrzypekA3247:52.872 +1 laps01:26.272005252
1414Bartek CA3248:13.881 +1 laps01:26.064005151
1515TomaszQA3248:52.127 +1 laps01:26.836005050
1616BorsA2642:42.674 +7 laps (DNF)01:25.803004949
1717Alex_NMA913:15.426 +24 laps (NC) (DNF)01:26.5210000
1818Bull-etA102:08.191 +32 laps (NC) (DNF)02:08.2090000
1919eSebaA102:24.208 +32 laps (NC) (DNF)01:47.8800000

Klasyfikacja Generalna

Klasyfikacja Generalna na stronie poświęconej serii DTM

Poz.KierowcaSumaS-R1R1S-R2R2R3S-R3R4R5R6R7
1Benzyna549400935901081059090
2Lukasz "Warluk" Warchał54708012441050900108108
3Konrad Czarnota50807605085456857676
4Adrian Janiec48409007272120906880
5DRK7742805604764053726472
6BemBen42507205651068645460
7Kubas4170530766808080600
8Bull-et4050520606008576720
9Krzysiek Juszczak377085051007608085
10Tomek Kulig3301210885300640850
11rzezniol31103202954045504556
12darud3296000438084948068
13Bors2940370365206060049
14radek0720282039005207268510
15Pbr2810510425004838520
16Kwinto2790300544104354570
17PioneerPL273000053054565654
18Pernando Alfonso2700230463705149064
19Kacper#74244050049005247460
20rdkx0225202454203551480
21HellboyPL170028030330380410
22monczysty1678540105000000
23Tomeczek50215903863735000430
24T. Bilenkowicki15703600390404200
25anubin15203103443242000
26MaupiRyj1470490450000053
27Wiktor Gogarowski144000687600000
28TomaszQ14202602700390050
29Tomek Ubycha140000850005500
30Reaver13702502400041470
31Marcin Markowski132068064000000
32SebR1280000400046420
33Bartollo1270330044050000
34Alex_NM1200000340414500
35Łukasz Nowak117064000005300
36MarcinH1120290384500000
37Bartlomiej Galecki107641000654000
38Artur Kowalczyk1074340313800000
39karmelek1010002536004000
40lewandos990350280036000
41Bartek C98047000000051
42skrzypek96000000004452
43Kamil Adamik9400409000000
44Wojciech Trzcinski88000354940000
45Janusz Rożek88040048000000
46Gacek87000000444300
47BeefierBook45282000334900000
48Piotr Kwasniowski8000080000000
49andrzejole66000260000400
50eSeba64027000037000
51Bartosz Gniado6006000000000
52SmaluS56024003200000
53Michal Grzesinski5300000000530
54Paweł Bilinski5200052000000
55Piotr Szymura4400000004400
56Subsonic3900000003900
57Jakub Kucharczyk3600432000000
58Michal Szeliga00000000000
59Dominik Bieniak00000000000
5 1 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx