Prezentujemy oficjalne wyniki piątej rundy Sezonu III DTMRunda #5 z toru Laustizring.

Raporty Sędziowskie ze zgłoszonych incydentów oraz z odwołań dostępne są na naszym kanale Discord.

Wyścig

Poz.KierowcaFinałOkr.CzasStrataBestKaraWBLPktRAZEM
1BenzynaA3146:43.88001:28.89250100105
2Adrian JaniecA3146:57.41100:13.53101:29.345009090
3Konrad CzarnotaA3147:18.18500:34.30501:29.780008585
4KubasA3147:19.31600:35.43601:29.814008080
5Bull-etA3147:19.83800:35.95801:29.495007676
6DRK77A3147:27.64600:43.76601:29.855007272
7radek0720A3147:29.27700:45.39701:30.109006868
8BemBenA3147:36.02900:52.14901:29.848+10s006464
9BorsA3147:42.43200:58.55201:30.335006060
10PioneerPLA3147:46.83301:02.95301:30.147005656
11KwintoA3147:53.45201:09.57201:30.283005454
12 Lukasz Nowak A3147:55.87301:11.99301:29.258005353
13Tomek UbychaA3147:58.30501:14.42501:28.384+60s035255
14Radek LusniaA3148:06.95901:23.07901:30.805005151
15RzezniolA3046:50.696 +1 laps01:31.307005050
16Pernando AlfonsoA3047:08.873 +1 laps01:30.841004949
17darud3A3047:09.963 +1 laps01:29.999004848
18Kacper#74A3047:11.313 +1 laps01:30.226004747
19SebRA3047:13.054 +1 laps01:30.712004646
20Alex_NMA3047:26.234 +1 laps01:30.591+10s004545
21Piotr SzymuraA3047:37.457 +1 laps01:30.770004444
22GacekA3047:46.270 +1 laps01:30.793+60s004343
23T. BilenkowickiA3047:56.777 +1 laps01:31.207004242
24ReaverA3048:02.489 +1 laps01:30.759+5s004141
25karmelekA3048:08.863 +1 laps01:32.754004040
26SubsonicA2847:22.161 +3 laps01:32.923003939
27PbrA2437:39.525 +7 laps (DNF)01:30.393003838
28HellboyPLA1931:22.825 +12 laps (DNF)01:31.4540000
29SmaluSA1731:59.743 +14 laps (DNF)01:34.2750000
30MaupiRyjA102:00.022 +30 laps (DNF)02:00.0440000

Klasyfikacja Generalna

Klasyfikacja Generalna na stronie poświęconej serii DTM

Poz.KierowcaSumaS-R1R1S-R2R2R3S-R3R4R5R6R7
1Benzyna549400935901081059090
2Lukasz "Warluk" Warchał54708012441050900108108
3Konrad Czarnota50807605085456857676
4Adrian Janiec48409007272120906880
5DRK7742805604764053726472
6BemBen42507205651068645460
7Kubas4170530766808080600
8Bull-et4050520606008576720
9Krzysiek Juszczak377085051007608085
10Tomek Kulig3301210885300640850
11rzezniol31103202954045504556
12darud3296000438084948068
13Bors2940370365206060049
14radek0720282039005207268510
15Pbr2810510425004838520
16Kwinto2790300544104354570
17PioneerPL273000053054565654
18Pernando Alfonso2700230463705149064
19Kacper#74244050049005247460
20rdkx0225202454203551480
21HellboyPL170028030330380410
22monczysty1678540105000000
23Tomeczek50215903863735000430
24T. Bilenkowicki15703600390404200
25anubin15203103443242000
26MaupiRyj1470490450000053
27Wiktor Gogarowski144000687600000
28TomaszQ14202602700390050
29Tomek Ubycha140000850005500
30Reaver13702502400041470
31Marcin Markowski132068064000000
32SebR1280000400046420
33Bartollo1270330044050000
34Alex_NM1200000340414500
35Łukasz Nowak117064000005300
36MarcinH1120290384500000
37Bartlomiej Galecki107641000654000
38Artur Kowalczyk1074340313800000
39karmelek1010002536004000
40lewandos990350280036000
41Bartek C98047000000051
42skrzypek96000000004452
43Kamil Adamik9400409000000
44Wojciech Trzcinski88000354940000
45Janusz Rożek88040048000000
46Gacek87000000444300
47BeefierBook45282000334900000
48Piotr Kwasniowski8000080000000
49andrzejole66000260000400
50eSeba64027000037000
51Bartosz Gniado6006000000000
52SmaluS56024003200000
53Michal Grzesinski5300000000530
54Paweł Bilinski5200052000000
55Piotr Szymura4400000004400
56Subsonic3900000003900
57Jakub Kucharczyk3600432000000
58Michal Szeliga00000000000
59Dominik Bieniak00000000000
5 1 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx