Prezentujemy oficjalne wyniki drugiej rundy Sezonu III DTMRunda #3 z toru Norisring.

Raporty Sędziowskie ze zgłoszonych incydentów oraz z odwołań dostępne są na naszym kanale Discord.

Sprint

Poz.Poz. w FinaleKierowcaFinałOkr.CzasStrataNajlepszeKaraPkt
11Adrian JaniecA2520:35.74900:00.00000:48.81912
22darud3A2520:43.04700:07.29800:48.7018
33Konrad CzarnotaA2520:54.16100:18.41200:49.0884
44DRK77A2521:05.35300:29.60400:49.0050
55rzezniolA2521:17.66200:41.91300:49.3810
66GacekA2521:17.69900:41.95000:49.763+5s0
77PioneerPLA2521:58.76201:23.01300:49.406+60s0
88PbrA2521:58.91701:23.16800:49.087+60s0
99Lukasz NowakA2522:08.36701:32.61800:49.009+70s0
1010BenzynaA2419:47.860 +1 laps (DNF)00:48.3440
1111KubasA2016:51.335 +5 laps (DNF)00:49.0880
121Bartlomiej GaleckiB2520:49.40600:00.00000:49.2086
132Wojciech TrzcinskiB2520:55.67800:06.27200:49.2404
143anubinB2521:17.59800:28.19200:49.5302
154Tomeczek502B2521:20.54500:31.13900:50.1180
165eSebaB2521:31.41800:42.01200:49.5480
176Pernando AlfonsoB2521:33.75200:44.34600:49.8190
187HellboyPLB2321:11.160 +2 laps00:50.5680

Wyścig

Poz.Poz. w FinaleKierowcaFinałOkrązeniaCzasStrataNajlepsze OkrążenieKaraWBLPktRAZEM
11Lukasz "Warluk" WarchalA5646:18.13200:00.00000:48.42950100105
22Kamil AdamikA5646:23.87000:05.73800:48.576009090
33Konrad CzarnotaA5646:28.26400:10.13200:48.768008585
44darud3A5646:33.22200:15.09000:48.616008080
55Wiktor GogarowskiA5646:34.38700:16.25500:48.693007676
66Adrian JaniecA5646:40.85800:22.72600:48.692007272
77KubasA5646:41.94800:23.81600:48.842006868
88DRK77A5646:49.42700:31.29500:48.803006464
99Bull-etA5646:51.79400:33.66200:48.748006060
1010BenzynaA5647:09.23200:51.10000:48.414+30s035659
1111rzezniolA5546:30.185 +1 laps00:49.148005454
1212PioneerPLA5546:31.566 +1 laps00:49.390005353
1313BorsA5546:34.168 +1 laps00:48.899005252
1414BemBenA5546:37.173 +1 laps00:49.037005151
1515PbrA5546:40.427 +1 laps00:49.157005050
1616BeefierBook452A5346:44.920 +3 laps00:49.548004949
1717Lukasz NowakA202:18.857 +54 l (DNF)00:49.059+30s0000
181radek0720B5546:04.85600:00.00000:49.127504752
192Wojciech TrzcinskiB5546:30.41100:25.55500:48.867+5s034649
203Marcin HerdzinaB5546:38.61500:33.75900:49.401004545
214BartolloB5546:40.01500:35.15900:49.124004444
225anubinB5546:48.76500:43.90900:49.480004343
236Radek LusniaB5446:33.482 +1 laps00:49.626004242
247KwintoB5446:39.823 +1 laps00:50.026+5s004141
258SebRB5446:42.914 +1 laps00:49.776004040
269T. BilenkowickiB5446:45.514 +1 laps00:49.582003939
2710Artur KowalczykB5446:45.846 +1 laps00:49.410003838
2811Pernando AlfonsoB5346:11.187 +2 laps00:49.864003737
2912karmelekB5246:04.157 +3 laps00:50.215+20s003636
3013Tomeczek502B5246:15.156 +3 laps00:50.143003535
3114Alex_NMB5147:37.526 +4 laps00:50.508+60s003434
3215HellboyPLB5046:22.574 +5 laps00:50.144+10s003333
3316SmaluSB4846:41.396 +7 laps00:51.444+10s003232
3417Michal SzeligaB1415:19.530 +41 laps (DNF)00:50.194+30s0000
3518lewandosB1311:59.587 +42 laps (DNF)00:50.803+30s0000
3619SubsonicB4846:51.132 +7 laps (DSQ)00:49.856DSQ0000

Klasyfikacja Generalna

Klasyfikacja Generalna na stronie poświęconej serii DTM

Poz.KierowcaSumaS-R1R1S-R2R2R3S-R3R4R5R6R7
1Benzyna549400935901081059090
2Lukasz "Warluk" Warchał54708012441050900108108
3Konrad Czarnota50807605085456857676
4Adrian Janiec48409007272120906880
5DRK7742805604764053726472
6BemBen42507205651068645460
7Kubas4170530766808080600
8Bull-et4050520606008576720
9Krzysiek Juszczak377085051007608085
10Tomek Kulig3301210885300640850
11rzezniol31103202954045504556
12darud3296000438084948068
13Bors2940370365206060049
14radek0720282039005207268510
15Pbr2810510425004838520
16Kwinto2790300544104354570
17PioneerPL273000053054565654
18Pernando Alfonso2700230463705149064
19Kacper#74244050049005247460
20rdkx0225202454203551480
21HellboyPL170028030330380410
22monczysty1678540105000000
23Tomeczek50215903863735000430
24T. Bilenkowicki15703600390404200
25anubin15203103443242000
26MaupiRyj1470490450000053
27Wiktor Gogarowski144000687600000
28TomaszQ14202602700390050
29Tomek Ubycha140000850005500
30Reaver13702502400041470
31Marcin Markowski132068064000000
32SebR1280000400046420
33Bartollo1270330044050000
34Alex_NM1200000340414500
35Łukasz Nowak117064000005300
36MarcinH1120290384500000
37Bartlomiej Galecki107641000654000
38Artur Kowalczyk1074340313800000
39karmelek1010002536004000
40lewandos990350280036000
41Bartek C98047000000051
42skrzypek96000000004452
43Kamil Adamik9400409000000
44Wojciech Trzcinski88000354940000
45Janusz Rożek88040048000000
46Gacek87000000444300
47BeefierBook45282000334900000
48Piotr Kwasniowski8000080000000
49andrzejole66000260000400
50eSeba64027000037000
51Bartosz Gniado6006000000000
52SmaluS56024003200000
53Michal Grzesinski5300000000530
54Paweł Bilinski5200052000000
55Piotr Szymura4400000004400
56Subsonic3900000003900
57Jakub Kucharczyk3600432000000
58Michal Szeliga00000000000
59Dominik Bieniak00000000000
5 1 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx