Oto wyniki prekwalifikacji do rundy #7 ligi ATC , które rozegrane zostały na torze Zandvoort. Udział wzięło w nich 35 zawodników, którzy zostali podzieleni na finały A i B zgodnie z uzyskanymi w prekwalifikacjach czasami (w nawiasie liczba kierowców) – A (17) / B (18).

Sesja Wyścigowa – Czwartek 05.05.2022

Finał B
21:00 – Trening (10 min)
21:13 – Kwalifikacje (15 min)
21:30 – 2 Wyścigi (15 minut każdy)

Finał A
22:00 – Trening (10 min)
22:13 – Kwalifikacje (15 min)
22:30 – 2 Wyścigi (15 min każdy)

W wyścigu dopuszczalne są 2 (DWA) naruszenia limitów. Kolejne-trzecie będzie skutkowało nałożeniem kary Drive Through DT do odbycia w czasie trzech okrążeń od nałożenia.

Poniżej prezentujemy wyniki prekwalifikacji z podziałem na Finały A i B.

Poz.FinałKierowcaSamochódTeamNajlepszyStartaBalast
1DRK77Shadow Realm Riders01:48.61860
2Tomasz JanuszkiewiczSB Racing Team01:48.6250.00770
3radek0720Japonica Polonica Fantastica01:48.6880.0720
4Bartlomiej GaleckiBG Racing Team01:48.8630.245120
5Tomasz UbychaRed Null Light Bez Cukru Racing01:48.9910.373100
6Richardson358BG Racing Team01:49.0180.4140
7KrzysiekF&L RT01:49.0610.443-
8dbieniakBB Racing01:49.2160.598135
9WarlukF&L RT01:49.2380.62200
10Tomek KuligNaniby Racing01:49.2420.624115
11BilazaurusBB Racing01:49.2550.63790
12Grzegorz MarszalekMS Pro Racing Team01:49.6221.00475
13PiotrSB Racing Team01:49.6611.04385
14lkawonMS Racing Team01:49.6911.07395
15ZunixSeeYa Racing01:49.6961.07880
16Jacek DzieciolDEKA Racing Team01:49.7481.13115
17GandalfRed Null Racing01:49.7801.16270
18JadamekNJ Racing Team01:49.8031.18545
19BenzynaNaniby Racing01:49.9231.30570
20Wojciech KlimeckiEmpire Racing Team01:50.0951.47725
21kluchaSeeYa Racing01:50.1921.57460
22lewandosProjekt Skandal Racing01:50.2441.62620
23rzezniolElectro Spinners RT01:50.3011.68375
24Michal GlanowskiHAAS TCR01:50.4601.84245
25AviratorSloPom simRacing01:50.4671.84935
26Emil KulinskiBase eSport Racing Team01:50.6822.06465
27Janusz RozekJaponica Polonica Fantastica01:50.7832.16560
28qasparHAAS TCR01:51.4622.84455
29TomaszQSloPom simRacing01:51.6753.0570
30TomeczekGreenHornsTeam01:52.1803.56220
DNSanubinScuderia Rampante Competizione01:53.0444.4260
31Maciej MajewskiMarten Virtual Rally Team01:53.7965.178-
32eSebaScuderia Rampante Competizione01:55.0446.42635
33Jakub ZakrzewskiBase eSport Racing Team01:55.1606.54235
34andrzejoleJager Racing Team01:55.7447.12625
35Michał SzeligaMS Racing TeamNO TIME20
5 1 głosuj
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx