Prezentujemy wyniki prekwalifikacji do trzeciej rundy II sezonu ALAC Touring Cars.

PosFinalDriverCarBest lapGap to 1stS1S2S3S4vMaxValid Laps
1.ATomek Kulig01:46.872+00.00000:34.30400:18.96300:29.84900:23.756221 km/h18
2.Aradek072001:47.039+00.16700:34.55300:18.91800:29.84500:23.723224 km/h28
3.ARichardson35801:47.053+00.18100:34.56700:19.04900:29.72600:23.711222 km/h15
4.ATomasz Ubycha01:47.127+00.25500:34.66300:18.82800:30.08700:23.549224 km/h15
5.ABartlomiej Galecki01:47.271+00.39900:34.78400:18.68400:29.99300:23.810224 km/h6
6.AJacek Dzieciol01:47.649+00.77700:34.88400:18.93600:30.09100:23.738222 km/h57
DNS-Tomasz Januszkiewicz01:47.738+00.86600:34.68100:18.93100:30.11500:24.011224 km/h19
7.ASzymon Spiewak01:47.831+00.95900:34.90900:18.85900:30.32100:23.742223 km/h18
8.AAvirator01:47.992+01.12000:34.71900:19.13300:30.12400:24.016220 km/h22
9.Alkawon01:48.004+01.13200:34.73900:19.02700:30.39200:23.846222 km/h6
10.ADraxxiu01:48.582+01.71000:35.02900:18.85500:30.49600:24.202221 km/h11
11.AGrzegorz Marszalek01:48.750+01.87800:35.26400:19.00400:30.38400:24.098219 km/h7
12.Arzezniol01:48.861+01.98900:35.11500:19.02600:30.41000:24.310220 km/h45
13.Aklucha01:48.868+01.99600:35.19400:18.68800:30.70900:24.277224 km/h4
14.ADRK7701:49.282+02.41000:35.60300:19.11600:30.53700:24.026219 km/h7
15.BeSeba01:49.338+02.46600:35.18600:19.24300:30.53700:24.372220 km/h8
16.Banubin01:49.799+02.92700:35.31100:19.57500:30.85600:24.057222 km/h19
17.Brdkx001:49.834+02.96200:35.25600:19.41200:30.52000:24.646221 km/h5
18.BJadamek01:50.299+03.42700:35.67100:19.34500:30.61900:24.664221 km/h11
19.Bkarmelek01:50.898+04.02600:35.61700:19.34100:31.11800:24.822217 km/h23
20.BT. Bilenkowicki01:50.993+04.12100:35.85300:19.91700:30.65300:24.570218 km/h10
21.Bandrzejole01:51.016+04.14400:35.83000:19.31900:30.82400:25.043219 km/h19
22.BKosma01:51.700+04.82800:35.77600:19.78200:31.32400:24.818219 km/h2
23.BGandalf01:52.528+05.65600:36.23000:19.15200:31.67600:25.470220 km/h3
24.Blewandos01:53.470+06.59800:35.96700:19.52000:31.54100:26.442212 km/h3
25.BPiotr Szymura01:55.356+08.48400:36.82200:21.13200:31.63500:25.767213 km/h3
26.Bsuperlister101:56.456+09.58400:37.06300:20.15500:32.45500:26.783218 km/h2
27.BMichal Szeliga02:03.949+17.07700:39.82600:21.99200:34.57700:27.554214 km/h1
28.BTomaszQ02:07.035+20.16300:39.83300:22.93700:34.17800:30.087212 km/h1

Harmonogram sesji wyścigowych
Trening – 10 min
Kwalifikacje – 15 min
Wyścig 1&2 – 20 min

Start serwera
FINAŁ B – 21:00
FINAŁ A – 22:00

0 0 głosy
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx