Oto wyniki prekwalifikacji do rundy #4 ligi ATC , które rozegrane zostały na torze Motorland Aragon. Udział wzięło w nich 50 zawodników, którzy zostali podzieleni na finały A i B zgodnie z uzyskanymi w prekwalifikacjach czasami (w nawiasie liczba kierowców) – A (25) / B (25).

Sesja Wyścigowa – Czwartek 24.03.2022

Finał B
21:00 – Trening (10 min)
21:13 – Kwalifikacje (15 min)
21:30 – 2 Wyścigi (15 minut każdy)

Finał A
22:00 – Trening (10 min)
22:13 – Kwalifikacje (15 min)
22:30 – 2 Wyścigi (15 min każdy)

W wyścigu dopuszczalne są 2 (DWA) naruszenia limitów. Kolejne-trzecie będzie skutkowało nałożeniem kary Drive Through DT do odbycia w czasie trzech okrążeń od nałożenia.

Poniżej prezentujemy wyniki prekwalifikacji z podziałem na Finały A i B.

Poz.FinałKierowcaSamochódTeamNajlepszyStartaBalast
1Tomek KuligNaniby Racing02:09.42570
2radek0720Japonica Polonica Fantastica02:09.4790.05410
3DRK77Shadow Realm Riders02:09.6320.2070
4MajkelMajMS Pro Racing Team02:09.8900.4650
5Tomasz JanuszkiewiczSB Racing Team02:10.1780.75340
6BilazaurusBB Racing02:10.2070.78240
7dbieniakBB Racing02:10.2860.861
8Bartlomiej GaleckiBG Racing Team02:10.2930.86860
9Richardson358BG Racing Team02:10.3840.95975
10Tomasz UbychaRed Null Light Bez Cukru Racing02:10.4531.02880
11rzezniolElectro Spinners RT02:10.4841.059
12Jacek DzieciolDEKA Racing Team02:10.5631.13850
13KrzysiekF&L RT02:10.5891.16490
14Kiziol23DEKA Racing Team02:10.5921.16770
15kluchaSeeYa Racing02:10.6011.176
16Marcin GiersznerSilesia Seniors02:10.6461.22155
17BenzynaNaniby Racing02:10.6471.22230
18Szymon SpiewakSR Racing02:10.6871.26235
19Janusz RozekJaponica Polonica Fantastica02:10.6961.27130
20ZunixSeeYa Racing02:10.7701.34540
21WarlukF&L RT02:10.8151.39120
22Grzegorz MarszalekMS Pro Racing Team02:10.8201.39550
23Emil KulinskiBase eSport Racing Team02:10.9621.53730
24PiotrSB Racing Team02:11.0201.59590
25JadamekNJ Racing Team02:11.1061.68120
26Bull-etProjekt Skandal Racing02:11.1311.70640
27Jakub ZakrzewskiBase eSport Racing Team02:11.1901.7655
28lkawonMS Racing Team02:11.4762.05115
29eSebaScuderia Rampante Competizione02:11.5142.08915
30StarchShadow Realm Riders02:11.5552.130
31qasparHAAS TCR02:11.6022.17725
32PiotrNaschNJ Racing Team02:11.9212.4965
33PakoK1 Racing Team02:12.1142.6895
34AviratorSloPom simRacing02:12.3412.916
35Artur KorotkoGreenHornsTeam02:12.4052.9830
36lewandosProjekt Skandal Racing02:12.5463.1210
37GerszoldVTEC RedPig Racing02:12.6153.190
38superlister1Silesia Seniors02:12.8483.42315
39andrzejoleJager Racing Team02:13.3773.95210
40Mariusz GlancElectro Spinners RT02:13.7024.27720
41KosiekEmpire Racing Team02:13.7534.32810
42rdk87Roto Ivaders Racing Team02:13.9274.50220
43Michal GlanowskiHAAS TCR02:14.0814.65610
44karmelekRoto Invaders Racing02:14.5055.0810
45Wojciech KlimeckiEmpire Racing Team02:14.5715.14610
46TomeczekGreenHornsTeam02:15.0035.57810
47Mateusz SzynkThunder Racing Team02:18.8239.39850
48Michal SzeligaMS Racing Team02:23.37813.9535
DNSanubinScuderia Rampante Competizione02:25.30515.880
49GandalfRed Null Racing02:48.02538.630
50TomaszFThunder Race Team - TRTNO TIME-0
5 1 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx