Oto wyniki prekwalifikacji do rundy #3 ligi ATC , które rozegrane zostały na torze Hungaroring. Udział wzięło w nich 46 zawodników (1 kierowca zgłosił nieobecność), którzy zostali podzieleni na finały A i B zgodnie z uzyskanymi w prekwalifikacjach czasami (w nawiasie liczba kierowców) – A (22) / B (23).

UWAGA! Do wyścigu wymagana jest aktualizacja toru dostępna na naszym kanale discord.

Sesja Wyścigowa – Czwartek 10.03.2022

Finał B
21:00 – Trening (10 min)
21:13 – Kwalifikacje (15 min)
21:30 – 2 Wyścigi (15 minut każdy)

Finał A
22:00 – Trening (10 min)
22:13 – Kwalifikacje (15 min)
22:30 – 2 Wyścigi (15 min każdy)

W wyścigu dopuszczalne są 2 (DWA) naruszenia limitów. Kolejne-trzecie będzie skutkowało nałożeniem kary Drive Through DT do odbycia w czasie trzech okrążeń od nałożenia.

Poniżej prezentujemy wyniki prekwalifikacji z podziałem na Finały A i B.

Poz.FinałKierowcaSamochódTeamNajlepszyStartaBalast
1Tomek KuligNaniby Racing01:54.007010
2KrzysiekF&L RT01:54.5720.56585
3WarlukF&L RT01:54.7210.71495
4Richardson358BG Racing Team01:54.7590.75235
5Tomasz JanuszkiewiczSB Racing Team01:54.8150.80825
6Marcin GiersznerSilesia Seniors01:54.9930.98620
7Bartlomiej GaleckiBG Racing Team01:55.0351.02850
8Jacek DzieciolDEKA Racing Team01:55.1001.09350
9BilazaurusBB Racing01:55.2031.19625
10Kiziol23DEKA Racing Team01:55.2891.28255
11PiotrSB Racing Team01:55.4891.48245
12Szymon SpiewakSR Racing01:55.5281.52120
13dbieniakBB Racing01:55.5411.53430
14Tomasz UbychaRed Null Light Bez Cukru Racing01:55.5441.53750
15ZunixSeeYa Racing01:55.6311.62425
16GandalfRed Null Racing01:55.6441.63720
17Bull-etProjekt Skandal Racing01:55.6611.65425
18kluchaSeeYa Racing01:55.6951.68825
19AviratorSloPom simRacing01:55.7081.70110
20Artur KorotkoGreenHornsTeam01:55.8241.81720
21Grzegorz MarszalekMS Pro Racing Team01:55.8831.87635
22irekciejkaMS Pro Racing Team01:55.8961.88920
23rzezniolElectro Spinners RT01:56.0792.07230
24Mateusz SzynkThunder Racing Team01:56.1502.14370
25JadamekNJ Racing Team01:56.1552.14810
26Jakub ZakrzewskiBase eSport Racing Team01:56.2462.2395
27Mariusz GlancElectro Spinners RT01:56.2972.2910
28qasparHAAS TCR01:56.3322.32515
29PiotrNaschNJ Racing Team01:56.3732.3665
30andrzejoleJager Racing Team01:56.4762.4695
31Emil KulinskiBase eSport Racing Team01:56.4782.47120
32superlister1Silesia Seniors01:56.5172.5110
33Janusz RozekJaponica Polonica Fantastica01:56.6882.68120
34Michal GlanowskiHAAS TCR01:56.9572.950
35eSebaScuderia Rampante Competizione01:56.9602.9535
36BenzynaNaniby Racing01:57.7473.7425
37MarcinHHekama Racing Team01:57.8333.8265
38TomeczekGreenHornsTeam01:58.4604.4535
39KosiekEmpire Racing Team01:58.5134.5065
40eNZeeEmpire Racing Team01:58.5474.545
41rdk87Roto Invaders Racing Team01:58.7014.69410
42DNSAnubinScuderia Rampante Competizione02:00.0946.0870
43KarmelekRoto Invaders Racing Team02:00.6996.69210
44punciako8Electric Speed Group02:04.57510.5680
45Mikolaj BochenekElectric Speed Group02:07.30713.30
46Michal SzeligaMS Racing Team02:07.66313.6565
5 1 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx