Prezentujemy oficjalne wyniki czwartej rundy Sezonu Endurance American GTRunda #4 z toru Road Atlanta.

Była to finałowa runda, która przyniosła wiele emocji. Runda wpadła na konto Grzegorza Marszałka za kierownica Porsche, natomiast w całym cyklu dzięki szybkiej i równej jeździe zwyciężył Łukasza “Warluk’a” Warchała (Ferrari).

Dziękujemy wszystkim kierowcą za wspólna zabawę na amerykańskiej ziemi, a zwycięzcą Gratulujemy.

Runda 4

Poz.KierowcaSamochódOkr.StrataBestKaraBLPKTRazem
1G.MPorsche 911 GT359-01:20,3986060
2Lukasz Warluk WarchalFerrari 488 GT3590:00,66201:20,5285656
3dbieniakBMW Z4 GT3590:43,14501:19,9915353
4Bull-etPorsche 911 GT3591:05,56601:20,6035050
5Konrad CzarnotaBMW Z4 GT3591:06,38001:21,1684848
6karzmir4BMW Z4 GT358+1 okr.01:21,8424646
7Pawel NowelMcLaren 650 GT358+1 okr.01:21,3684444
8Krzysiek JuszczakFerrari 488 GT358+1 okr.01:19,78824244
9eSebaBMW Z4 GT356+3 okr.01:21,9384040
10Bartlomiej GaleckiFerrari 488 GT33+56 okr.01:22,86900
11BorsBMW Z4 GT30DNC-00
12PapayBMW Z4 GT30DNC-00
13BartolloBMW Z4 GT30DNC-00
14Geronimo321Ferrari 488 GT30DNC-00
15T. BilenkowickiPorsche 911 GT30DNC-00
16Kamil StencelBMW Z4 GT30DNC-00
17RzezniolPorsche 911 GT30DNC-00
18anubinBMW Z4 GT30DNC-00

PozKierowcaTOTALR1R2R3R4
DaytonaWatkins GlenSebringRoad Atlanta
1Lukasz Warluk Warchal22260505656
2Krzysiek Juszczak21858566044
3G.M21542605360
4dbieniak19840535253
5Benzyna1515350480
6Bull-et1313704450
7Konrad Czarnota1273544048
8karzmir41163203846
9Reaver1123337420
9eSeba1120353740
11Bartlomiej Galecki96500460
12Pawel Nowel84004044
13Kamil Stencel82364600
14Jacek Kowalewski78384000
15Rzezniol75036390
16T. Bilenkowicki70034360
17Pawel Bilinski4848000
18PioneerPL4646000
19Kubas4444000
20Lukasz Nowak3939000
21Patryk Kuwik3803800
22Bors3434000
23Geronimo32100000
23Papay00000
23Bartollo00000
23Kamil Swiergot00000
23Tomek Kulig00000
23Jacek Heimann00000
23Marcin Gierszner00000
23Michal Szeliga00000

5 1 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx