Na wiosenną część sezonu 2023 przygotowaliśmy dla Was dwie, (niemal) zupełnie nowe ligi wyścigowe oraz znacznie więcej eventów, niż to miało miejsce w poprzednim roku. Wszystko zostało zaplanowane tak, by ze sobą nie kolidowało i każdy z naszych kierowców mógł wziąć udział w obu ligach. Ale przejdźmy do szczegółów:

Liga DTM

We wstępie użyliśmy sformułowania niemal zupełnie nowe ligi dlatego, że samochodami klasy DTM rozegraliśmy dwa sezony wyścigowe w ramach ligi, którą mieliśmy przyjemność prowadzić dla powrotroberta.pl . W tym roku wracamy do tej rywalizacji, ponownie wykorzystując doskonały płatny MOD autorstwa grupy URD. W pakiecie znajdziecie samochody Audi, BMW i Mercedes. W ramach rywalizacji rozegrane zostanie 8 rund wyścigowych. Dniem wyścigów dla tej serii będzie Niedziela.

Liga Cayman GT4 Europe

Użytkowników, którym bardziej odpowiadają wyścigi w tygodniu zapraszamy do wzięcia udziału w naszej lidze Cayman GT4 Europe. W tej rywalizacji ścigać się będziemy samochodem Porsche Cayman GT4 Clubsport, który jest dostępny w ramach oryginalnego Kunosowego DLC – Porsche Pack 1. W tej serii wyścigowej kierowcy rywalizować będą również w 8 rundach tym razem jednak w czwartki, w dwóch wyścigach w krótkim, formacie sprinterskim.

ALAC Legends

Zmniejszenie ilości regularnych zmagań ligowych stwarza nam miejsce na zorganizowanie pojedynczych eventów. W pierwszej części 2023 roku postanowiliśmy zorganizować dla Was kilka bardzo różniących się między sobą wydarzeń wyścigowych, w których rywalizacja będzie odbywała się w oparciu o doskonałej jakości oryginalne samochody Kunos z lat 60-90. Znajdziecie tutaj zarówno klasyczne Wyścigi Długodystansowe jak i zabawę w formie Time – Attack czy nawet Hill-Climb.

ALAC ACC Endurance

Nie zapominamy również o użytkownikach Assetto Corsa Competizione. Tym razem jednak zamiast regularnej ligi zapraszamy Was do udziału w kilku w wyścigach długodystansowych, które rozegramy w postaci pojedynczych eventów. Będą to trwające od 4 do 6 godzin wyścigi, w zmiennych warunkach pogodowych, w których ścigać się będą zarówno pojedynczy kierowcy jak i dwuosobowe drużyny.

Tak zatem wyglądać będzie wiosenna część rywalizacji w ramach naszej platformy simracingowej. Więcej szczegółów na naszym discordzie, a już wkrótce na naszych stronach ligowych.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
TomaszFedor
1 rok temu

Panowie! To może być najlepszy sezon w historii ALAC! idealnie dobrane ligi! Szkoda że nie dam rady jechać:(

1
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx