Przedstawiamy wyniki szóstej rundy sezonu ligi ACC, która rozegrana została na torze Zandvoort oraz wyniki Klasyfikacji Generalnej po wszystkich 6-ściu rundach wyścigowych.

Kwalifikacje

Poz.KierowcaSamochódBest Lap
1Mateusz Szynkowski Audi R8 LMS GT3 Evo II01:36.110
2Mateusz Pietrzyk McLaren 720s GT301:36.515
3Ryszard Jachimczak Audi R8 LMS GT3 Evo II01:37.625
4Grzegorz Marszałek Porsche 911 II GT3 R01:37.840
5Piotr Nasch Ferrari 488 GT3 Evo01:38.247

Wyścig:

Poz.KierowcaSamochódCzasOkr.KaraBest LapAv. LapWQFLRAZEM
1Mateusz Szynkowski Audi R8 LMS GT3 Evo II00:35:46.88022 laps01:36.75001:37.3275010363
2Mateusz Pietrzyk McLaren 720s GT300:35:57.47722 laps01:36.86201:37.68140747
3Ryszard Jachimczak Audi R8 LMS GT3 Evo II00:36:45.00022 laps01:37.99701:39.79035540
4Piotr Nasch Ferrari 488 GT3 Evo00:35:48.51021 laps01:38.49001:39.3043232
5Grzegorz Marszałek Porsche 911 II GT3 R00:13:46.8268 laps01:38.11701:38.4182929

Mistrz Serii

Po sześciu rundach wyścigowych mistrzem serii został Mateusz Pietrzyk, który zgromadził 242 punkty i wyprzedził Mateusza Szynkowskiego i Ryszarda Jachimczaka.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział!

Poz.KierowcaPkt.R1R2R3R4R5R6
1Mateusz Pietrzyk 242241950633947
2Mateusz Szynkowski 222351032473563
3Ryszard Jachimczak 21432550404740
4Piotr Nasch 15403217235032
5Ireneusz Ciejka 142580552900
6Bartłomiej Gałecki 1161740392000
7Grzegorz Marszałek 1162926003229
8Krzysztof Kłapczyk 1051235032260
9Piotr Dubiel 701023231400
10Maciej Bochużyński 63017202600
11Krzysztof Załuga 62150351200
12Dariusz Płatek 6250260310
13Łukasz Warchał 5926330000
14Mateusz Sklorz 5440014000
15Ad Stalka 290290000
16Krzysztof Kotas 232300000
17Marcin Kosiedowski 217140000
18Pawel Ulfik 202000000
19Michal Prazuch 170001700
20Michał Tymiński 14680000
21Jakub Radochoński 7070000
5 2 głosy
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Zostaw swoją opinię, skomentuj wpisx